auttakaa naista mäessä

Olen perustamassa siivousyritystä ja keskittyisin taloyhtiöiden siivouksiin. Olisi kiva kuulla näin ensikäden tietoa siitä minkä verran siivousfirmat teiltä laskuttavat ja kuinka usein siivoavat ja miten isoa yhtiötä. Olisin todella-todella kiitollinen, jos joku voisi vastata.
7156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

2 porrasta 2x/vko sauna 1x/vko n.300e/kk

Äänestä

Ja näin siis Utsjoella. Kerroksia 9 kappaletta.

Äänestä
  • Spede olet Utsjoelta

    Äänestä

kiitos tästä vastauksesta. aika kiirettä pitää tuolla mitoituksella mutta sitähän se nykyään on.

Äänestä

Espoossa 1 rappu, 4 kerrosta ja kertaa viikossa, sekä sauna ja kellarit kerran kuussa 400 alv23%

Äänestä
  • Siis rappu 2x viikossa.

    Äänestä

kiitos tästäkin vastauksesta. kuulostaa siltä, että tuossa ajassa jo ehtii tekemään hyvää jälkeä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiitos jo etukäteen- kirjoitti:

Olen perustamassa siivousyritystä ja keskittyisin taloyhtiöiden siivouksiin. Olisi kiva kuulla näin ensikäden tietoa siitä minkä verran siivousfirmat teiltä laskuttavat ja kuinka usein siivoavat ja miten isoa yhtiötä. Olisin todella-todella kiitollinen, jos joku voisi vastata.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu