Yp neuvoo kysyjää (toiselta palstalta kopsattu)
"suomi24
16.3.2012 14:47
-2
Sulje
Hei,
Jos olet rekisteröityneenä aloittanut keskusteluketjun, voit jälkikäteen poistaa koko ketjun poistamalla aloitusviestisi. Tässä yksi hyvä syy kirjoittaa rekisteröityneenä. :)
Iloista viikonloppua!
Terveisin,
Elina
Suomi24 "
Voiks olla totta ett yp ei itekään tiedä miten nää jutut on?
"suomi24
16.3.2012 14:47
-2
Sulje
Hei,
Jos olet rekisteröityneenä aloittanut keskusteluketjun, voit jälkikäteen poistaa koko ketjun poistamalla aloitusviestisi. Tässä yksi hyvä syy kirjoittaa rekisteröityneenä. :)
Iloista viikonloppua!
Terveisin,
Elina
Suomi24 "
Voiks olla totta ett yp ei itekään tiedä miten nää jutut on?
Vastaukset 8
Vanhimmat
En tiä ylläpidost, mutko nää kaikemaailman sekopäiset piilosefut siäl nykyvään sekoilee ko viimestpäivää ja pilaavat koko s24 keskustelujen maineen, näist keskustellaa jo muillakin saiteilla.
Kyllä tän suoli24 maineen on pilanneet ihan ite kirjottajat.Varsinkin kaltaisesi vainoharhaiset, jotka näkee piilosefuja joka mutkassa.
Olihan taas asiallinen viesti sinultakin, et sinä haukkumalla kirjoittajia hämää ketään kaikki normaalit kyllä näkee mitä on tekeillä tälläkin palstalla, puolueellinen piilosefu on osa tätä, sanot mitä sanot.
Ja huomio jonka olen tehnyt piilosefun tulon jälkeen, on että hän hiillostaa täältä viimeisetkin kirjoittajat ulos.
Ylläpito poistaa sääntöjen vastaiset kirjotukset!
on ko vinku apina itkemäs yppiin jatkuvast valheineens
Täytyy ymmärtää, kun hän ei ole saanut lapsena kannella, niin hän on nyt hakenut äidin korvikkeen joka kuuntelee kanteluja ylläpidosta. On se rankkaa jonkun sielunelämälle kun ei ole saanut lapsena kannella siinä on sitte perusluonne nyrjähtänyt.
Onneksi ei ole koskaan, edes lapsena ollut tarvetta kannella.
No eipä ole ihmekkään että se sakuli ja länsisuomalainen nansonsa on jatkuvasti bannattuiina kun yp joutuu jatkuvasti siivoomaan niiden törkyjä palstalta. Se bnnihan tulee asiattomasta ja sääntöjen vastaisesta kirjottelusta. joten ?
Satasella komppaan.
Noita kahta veettää niin kun kukaan ei heidän kanssaan enään keskustele, kun me normaalit kirjoittajat emme jaksa heidän sairaita valheitaan, niin heidän pitää itkeä ylläpitoon kaikki muiden keskustelut kateuksissaan. Mitään he eivät sillä voita, päinvastoin, itse saavat bannia, kun ei ylläpitokaan jatkuvia valheitaan jaksa kuunnella.