eli asensin gta iv:n ja user music kansioon laitoin musiikkia. toimi ihan normaalisti hyvin. sitten halusin vaihtaa biisejä, eli ensin poistin vanhat pois ja tein scannauksen. sitten siirsin uutta tilalle ja scannasin ne (complete scan) ja myös tein varulta quick scan jne. no eipä enään kuulu kuin lörpötystä uutisista tuolla radiokanavalla, miten siis saan takaisin omat kappaleeni soimaan?
gta iv oma musa (independence fm)
kädetön2
1
78
Vastaukset
Asentamalla Gentoon
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 723033
- 552675
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322285- 792168
- 951976
- 351785
- 121566
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171517Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil301350Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?291329