Tänään ilmoitettiin, että liimattavat gorillalasit tulee markkinoille.
Myös järjestelmästä tulee uusi versio 5.11 jossa bt, radio, monokaijutin, navi, muistikortti tulevat toimimaan uudella helpolla tavalla.
Appleen saa gorillalasit
13
79
Vastaukset
- AppStor3
Hyvää aprillipäivää sinnekin päin
- ostelija.
ja kaikki tämä vain 350€
- Latenssimies
Antero leirissä oli ilmoitus että latenssiajat saataisiin vihdoin pieneksi.
- Latenssia on
Olis kiva saada ton monon tilalle sterokaijutin, onko uudemmassa päivityksessä muutos ?
- Latenssimies
Latenssia on kirjoitti:
Olis kiva saada ton monon tilalle sterokaijutin, onko uudemmassa päivityksessä muutos ?
Ai anteroon?, empä tiedä häntä.
Ipod Touch4g, Iphone 4 /4s ja IPad on stereo, kuulokkeillahan sitä nyt musiikkia kuunnellaan ja tehdään tai ulkoisilla kaiuttimilla tietenkin. - Latensilate
Latenssia on kirjoitti:
Olis kiva saada ton monon tilalle sterokaijutin, onko uudemmassa päivityksessä muutos ?
Xperia X2 oli jo aikoja stereokajarit..
- ::S::
Verratkaapa iPhonen äänenlaatua esim. uusimpaan Sonyn luuriin. iPhone on surkea :D
- Kehityksen kivikausi
puhelinalalla 2,5 vuotta on pitkä aika.
Applen omistajat ovat jämähtäneet paikoilleen tai yksinkertaisina ihmisinä eivät halua parempaa. - Latenssimies
Kehityksen kivikausi kirjoitti:
puhelinalalla 2,5 vuotta on pitkä aika.
Applen omistajat ovat jämähtäneet paikoilleen tai yksinkertaisina ihmisinä eivät halua parempaa.iPhone on sen verran kallis, että sillä pitää tehdä sitten kaikki, kun muuhun ei ole varaa.
- :DDDDD
toi on täyttä totta!
- Latenssimies
Latenssimies kirjoitti:
iPhone on sen verran kallis, että sillä pitää tehdä sitten kaikki, kun muuhun ei ole varaa.
Pöllit sitten nimimerkkini!
Iphone nyt vaan sattuu olemaan parhaimpia äänen käsittelyohjelmistoissakin ja hienohan se on että Applen tuotteilla voi nykyään tehdä kaikki. - Latenssimies
Latenssimies kirjoitti:
Pöllit sitten nimimerkkini!
Iphone nyt vaan sattuu olemaan parhaimpia äänen käsittelyohjelmistoissakin ja hienohan se on että Applen tuotteilla voi nykyään tehdä kaikki.joo, mutta muilla pystyisi parempaan.
- Latenssia on
Latenssimies kirjoitti:
joo, mutta muilla pystyisi parempaan.
Rauta olisi valmis mutta pullon kaula on anterossa, latenssi ajat on kauheat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 14510820
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1485393Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p414135Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1323612Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352664Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191916Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3591582Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?981577Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?741435Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311396