kannattaako??

kannattaako tyhjentää tapahtumalokit (vista) kun on monenvuoden tapahtumat "listattu" ?
470
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kannattaa. Et tee niillä mitään, kun et ole tähänkään asti tehnyt!

Äänestä

Ei siitä ainakaan mitään haittaa ole. Tapahtumalokien tiedot alkavat korvautua automaattisesti uudemmilla kun niitä tapahtumia on kertynyt tarpeeksi.

Äänestä

kiittipaljon..(kysyvä ei tieltä eksy)

Äänestä
  • mitäs siellä piilotellaan?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nimmuttaku ??? kirjoitti:

kannattaako tyhjentää tapahtumalokit (vista) kun on monenvuoden tapahtumat "listattu" ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu