miten lähestyä ihanaa poikaa???

otsikko^^
6197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

AUTTAKAAAA!!!??? :((

Äänestä
  • Jaksoit odottaa 3minuuttia vastauksia? keskustelu ei ole täällä yhtä verkkaista kuin demi:ssä...

    Menet pojan luokse ja alat smalltalkia vetämään. Siitä se lähtee.

    Äänestä

Mene sen lähelle ja sano komeaksi jne, sitte kysy nimeä ja keksi vaikka joku tilanteeseen sopiva puheenaihe tai puhu neutraaleista asioista. Ei ole pakko sanoa komeaksi, mutta ole itsevarma.

Tuo on musta naurettavaa että jotku ettii syytä lähestyä omaa ihastusta vaikka niillä on jo se syy: ihastuminen! Mutta ei sitä sanota suoraan, tuo että kehut söpöksi jne. paljastaa sen aika hyvin ja toimii ainakin 16v

Äänestä

selitäppäs ensin minkälainen tilanne teillä on

Äänestä

Tarraa takaapäi kiinni sen mantitseihin

Äänestä

Nuorten sivulla tuntuu olevan paljon tämmöisiä panojuttuja: Joku on puutteessa ja muiden pitäs selittää että miten saat

Äänestä

Kommentoi aloitusta


îhastunuttyhmä-.- kirjoitti:

otsikko^^

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu