DNA:n kotisivu eli Lumonetti lopetti toimintansa. Itsellä se oli aikaisemmin kotisivuna kun olen sen asiakkaana, mutta nyt sitä ei enää ole olemassa joten laitoin Elisan kotisivuksi kun en muuta keksinyt.
Menikö DNA:n jutut jollekin uudelle sivulle vai loppuiko tuo saitti kokonaan?
DNA Lumonetti
koditon---
2
1342
Vastaukset
- polloi
Kyllä se lopetti ehkäpä vähäisen käytön takia. Kyllä netissä hyviä portaaleja on.
Mulla on starttis.fi jossa linkkejä riittää.- googlaaja
webmail-haun kautta pääsee..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-529220Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite1036548Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain1246273Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin1494817- 1674636
Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.933233- 1692351
- 652218
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1592166- 571997