Ilmeisesti ihan mukava kolmen tähden hotelli.
Onko kukaan käynyt? kiinnostais kokemukset safety boxin toimivuudesta, Wifin toimivuudesta ja siitä,. löytyykö pankkiautomaatteja miten hyvin lähistöltä.
Balin matka
4
265
Vastaukset
- Kiitos runsaista
vastauksista:)
Vielä kysyisin seklaista, että kuinka vaarallista tuolla on?
Ilotyttöjä kuulemma parveilee, mutta kuuluvat asiaan. Miten ryöstöjen ja varkauksien kohdalla tilanne?
PS pommeja en pelkää - Pioni
Bumas-hotellissa en ole käynyt, Sanurissa kyllä. Agodan palvelussa on 43 arvostelua ko. hotellista. Kaikissa hotelleissa joissa kävin Balilla toimivat kassakaapit tai respan säilytys moitteettomasti.
Ryöstelyä ym. ei tarvinnut pelätä ainakaan Sanurissa, kauppiaat kyllä sitten hinnoittelevat tarvikkeensa...- Kiitoksia
Aivan loistava vastaus.
saanko vielä ottaa kuvan varpaistanne?
- Nyt Bumas
Huono hotelli ja surkea aamiaminen, joten en suosittele. Henkilökunta on mukavaa ja paras asia koko hotellissa. Siivosu toimii loistavasti, mutta esim. tänään ei ole saanut lämmintä vettä suihkussa lainkaan.
Välttäkää myös Suomi Seuran matkoja, joka lienee surkein matkatoimisto Suomessa.
Lupaa asioita, jotka eivät perillä toteudu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit986178KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3495657Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei602673Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521072098Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1071808- 1251744
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro191623Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1811290- 731197
Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään331068