Onko heteroita naisia?

Herra hetero

Onko sellaisia heteroita naisia joista on miellyttävää tanssia miesten tanssittamana. Sellaisia jotka eivät arvostele kuin rockkia jossa lasketaan virheitä.
Sellaisia daameja jotka laskevat onnistumisia. Täällä on vain narinaa liian vanhoista miehistä, etsitään pitkää kiiltokuvapoikaa yms. Kyllähän joku raja pitää olla jos kerta miehistä tykkää. Silloin ei tykkää jos mikään ei kelpaa. Yhdessähän tätä tehdään puurtamista ja tekopirteyttähän tämä on suremmaksi osaksi.
Suurin osa kirjoittelusta tällä palstalla on toisten keksimien faasien kopioita.
"Sitä saa mitä tilaa" , "anna kaikkien kukkien kukkia", "tanssi on iloinen asia" yms., nämä on luettu kekitään jotain omaa ja ylevämpää. Kiinnitettäisiin enemmän huomiota sellaisiin ominaisuuksiin joihin ihmisellä on ansioita eikä mihinkään sellaiseen, johon kukaan ei voi vaikuttaa. Monasti tuollainen ei edes johda mihinkään hyvään. Mitttikää onko ihanneihminen todella sellainen mitä etsitte?

6

271

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kompatikom

      Aivan niin. Onkohan sitä "ihanneihmistä" edes olemassakaan ken sitä jatkuvasti etsii ja kylvää sitä tilauslistaa ympärilleen (millanen se olla pitää!).

      Uskallampa väittää että, täälläkin on sekä tanssiapikoilla iso-osa porukoista juuri siksi ettei vaan ole täyttä tai edes osittaista kuvaa siitä mitä haluaa. Yksin etsimässä sitä erikoista uuttuutta ja ennen kaikkea sellasta joka ottaa ja vie minut sinne ihanuuden untuvaan. Entisen /entisten tilalle.

      Tekopirteyttä niin, kuin todettukin. Ehkäpä itsekkyys ei salli ansioitumista ja eihän siihen mahdukkaan sitä. Kun ei näe.

    • Herra on hutero

      Miten tämä Herra Haperon teksti liittyy nimenomaan naisiin, sitenkö vain , että kirjoittaja on naisten vihaaja. Entä heterous? Mitä tekemistä sillä on noiden muiden mainittujen asioiden kanssa? Olisko nyt niin, että Pitkäperjantai on vienyt niin voimat, että kone pukkaa enää pelkkiä akanoita.

    • Katkeruus paistaa..

      "Mitttikää onko ihanneihminen todella sellainen mitä etsitte?"

      - kertoo oleellisen kysyjästä. Pikkasenko on katkera kun pitää naisten heteruus kyseenalaistaa.. :DD

    • Hetero miesII

      Mitäs se sitten vastaukseen vaikuttaa kuka kysyy? Samahan tuo on onko kysyjä jääkiekko, orava, kameli, varteenotettava mies, punkero, Italialainen, vauva.

      Eiköhän se kukin itsestään tiedä onko vai eikö ole katkera tai homo.
      Selvään kysymykseen voi vastata selvästi.

      Sellaisia idiootteja on olemassa jotka vänkäävätt joka asiasta. Sanoo heille vaikka "Jeesus sanoi, " kymmenjärjestelmässä 2 2 =4". Niin jonkun järjenjouksun perusteella tuo yhtälö on epäyhtälä jos henkilön mielestä Jeesusta ei ole olemassa.

      Samantien sitä voi ihastua vaikka Paavo nurmen patsaaseen, sehän täyttää kriteerin "komea". Mutta patsas ei kyllä täytä sitä kiteeriä että se olisi millääntapaa kiinnostunut naisis

    • Herra hetero II

      Niin, onko sellaisia naisia jotka tahtovat tassia miehen kanssa eikä vain haastaa riitaa ja väitää jotain sellaista mikä ei pidä paikkaansa?
      Jälkeenjäänyt on sellainen joka on yli neljänkymmenen eikä osaa mitään.
      Jos ehkä sinusta tupakanhaju ei haittaa niin minua se kyllä haitta niin paljon että olisi parempi kun seisot jossain muualla kuin nenäni alla.

      Sänkkyyn ei tarvitse kanssani mennä vaikka hetrosta puhunkin.

      Voiko olla totta että räjähtämättömän näköisiä naisia ei kertakaikkiaan tassiparketille löydä?

      Nyt olisi kysymys sitten tästä elämästä eikä mahdollisti jostain seuraavasta tai sitä seuraavasta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      14
      3822
    2. SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo
      Maailman menoa
      226
      3748
    3. Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?

      Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv
      Maailman menoa
      132
      3416
    4. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      72
      3384
    5. Korpelanvaara

      Korpelanvaaran alle tulee uusi hevosurheilu keskus monen miljoonan investoinnit
      Suomussalmi
      22
      2267
    6. Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?

      Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv
      Maailman menoa
      32
      1799
    7. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      45
      1645
    8. Osaatko arvata

      Mitä ajattelin?
      Ikävä
      36
      1593
    9. Heippa nainen

      Tykkään susta niin että halkeen 😘 Kivaa iltaa. t-mies
      Ikävä
      32
      1491
    10. Meidän täytyy tavata

      Siis se on välttämättömyys.
      Ikävä
      92
      1433
    Aihe