Onko tietoa missä jyväskylässä joku tekisi halvalla rakennekynnet?
halvat rakennekynnet jyväskylä!
11
1952
Vastaukset
- TiaTar
tekee toiminumellä Laukaassa http://www.eniro.fi/VIHTAVUORI/2675172/TiaTar Tmi/
muistaakseni 40 tai 50 € kynnet - nnhhiikk
Onko joku käynyt tuolla edellä linkatulla? Onko millasia kokemuksia?
- saxx
up! mäki tahtoisin tietää! :)
- Kyllä
Olen käynyt ja on kyllä hinta-laatu suhde kohillaan. Paremmat kynnet sain kun keskustan yhdessä kynsistudiossa
- rakot selässä
joo kyllä noilla selkää raapii
- Tmi Tiatar
Tmi Tiatar Facebookissa kuvia.
- kynsistä haaveileva
tmn87 onko kuvia kynsistä ja minkähintaiset suurinpiirtein :)?
- ugly varpaat
Tehdäänkö rakennekynsiä varpaisiin?
- fakeisout
Asenna itse. Halvalta ne joka tapauksessa näyttää.
- nasu
Itse kävin laukaassa kynsistudio krissussa ja hän tekee kotona kynsiä...tosi mageet kynnet on aina onnistunut saamaan minulle ja suu hymyssä aina lähden kotiin:) SUOSITTELEN
- Aito upea aina
Kun katsoo noita lättäkynsien teetämiä piikkejä niin ilmeisesti kaikki ovat todella halpoja.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse53727SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo1933619Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1283370Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky713342Korpelanvaara
Korpelanvaaran alle tulee uusi hevosurheilu keskus monen miljoonan investoinnit202186Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv251768- 341535
- 321471
- 911403
- 151333