Avensis

Voiko/kannattaako muuttaa -00 D4D ave pakuksi. Nyt näyttää tulevan kiire jos voi.
4852
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

...niin ja maksat sitten vuoden päästä täyden dieseliveron ja ajat satasta moottoritiellä ;)

Äänestä
  • Ei kannata. Takapenkki pitäisi poistaa. Aven kantavuus on liian pieni.

    Äänestä

Voi muuttaa; katso paljonko kantavuus, jaat sen kahella, ja sen sitten 68:lla(laskennassa käytetun ihmisen paino) ja saat sallitun matkustajamäärän. Uskoisin että tähän kikkailuun on aika pian tulossa muutos.

Äänestä
  • 2.9 penkkiä, eli takapenkki pitäisi hävittää. Perheellisenä turhan raju toimenpide.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pakuksi? kirjoitti:

Voiko/kannattaako muuttaa -00 D4D ave pakuksi. Nyt näyttää tulevan kiire jos voi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu