Vol 43% maistuu aikas vahvalle. Tekopaikka Laukaa. edullinen laukaankulaus merkkinen viivna 0.5l 8e alkoissa.
Nyt kun saan työmarkkina tuke niin mie alan ryypätä jokapäivä
Hevonen on laappeerrannan kunnia ori. se panee pereeeseen hanhea ja setää.
Menkää kala ongelle,. MINÄ MENE SOSSUSN LUUKULLE!!!!:
peruskoulussa järjestät itsesi tarkkikseelle. Käyt ehkä puupuolen. Möhlit juot. Häiriköit tuhoat toisten omaisuutta ja häiritse t toisten kotirauhaa.
Sunustaa sa piran sellaisen kuvan ett et kelpaa edes armeijaa,
ÄLä mene jos on vähänkin järje päässä niin luistss intin js sivrin. Intti sicvari ajanjakson jölkeen sossonluukulle. Olehäiriöksi poliiseille.
Hakeudu asumaan kaupungin vuokrtaloon.
KIETÄYDY tekemästä Työtä
Työllä hankitaan rahaa, sem se ainut kannustin. Varastaminen on mielekkäämpää kuin töissä käynti ja palkan hävittäminen,
PERKE SUOMELLE ******* SUOMELLE: SUOMELLE KOITTAA KOVAT AJAT KUN ENEMMISTÖ 30-50 ihmisistä HAKAUTUVAT SOSSUNLUUKULLE ja ovat tekemättä mitää koskei kannnata.
Kaiki on rahasta kiinni mutta ei
Menet kauppaan otat hyllystä tavaraa syöt ja juot kun olet valmis lähdet pois, jos tulee poliisi ole heille ystävällinen ja pyydä päästä putkaan
SUOMI VAJOKOON ALAS RAPPIOON:::::::::
Uusi viina Lappeenrannasta
Kulle kulli
5
231
Vastaukset
- .
Sillälailla.
- 112
Ota nyt ne lääkkeet
- sinävajoathyvä
Sinä vajoat, hyvä niin,vajoalisää, me vaan rikastumme ja rikastumme entisestään ja meillä menee kokoajan paremmin kun "tekijämiehet" vähene entisestään !!
- s e k o o o t
ap HETI PÄIVYSTYKSEEN ! !
- että jotta kun
Aika hyvää tekstiä 3,8 promillen kännissä. Oli jopa joku sana oikein. Tosin asiasta ei saanut kyllä selvää, mutta yritys hyvä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1271823
- 1211345
Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!
https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro1401130- 491029
Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?
Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni591011- 131970
Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan
Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v250957Helsingin Mäntymäki muuttui Kultajuhlan jälkeen kaatopaikaksi.
Mitä se kertoo jääkiokosta ja lätkäfaneista? Saikkua huomenna huusi fani yöllä?77806Mä oon tyytyväinen, että ei ole enää tunteita.
Samalla tajusin, että sun kohdalla tykkäsin enemmän niistä tunteista kuin sinusta persoonana. Halusin väkisin nähdä sinu58799Pridekulkue kiellettävä?
Näin täällä suoraan vaaditaan. Perusteina mitä mielikuvituksellisimmat tarinat. No, miksi ihmeessä kukaan ei ole samalla179780