paska kysymys

mikä kypärä on hyvä ku ajaa pvllä eli potta vai crossikypärä. Ku tekis mieli crossikypärä eli se mis o rillit vaa en tiiä näyttääkö se järkevältä. Sori oon vähä nuubi.
2109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

crossikypärä maastoon ja tielle potta.

Äänestä

moii kaikki minä huutelen nimimerkin takaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


fadsfgfasfda424 kirjoitti:

mikä kypärä on hyvä ku ajaa pvllä eli potta vai crossikypärä. Ku tekis mieli crossikypärä eli se mis o rillit vaa en tiiä näyttääkö se järkevältä. Sori oon vähä nuubi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu