Tervetuloa tutustumaan tuoreeseen blogiin, joka lennättää lukijansa ilmailun maailmaan niin terminaalitasolla kuin siipien päälläkin.
http://airportlifebyefhk.blogspot.com/
Onko glamour jo täysin kaikonnut alalta? Miltä tuntuu kun varakas ulkomaalainen liikemies kosii ensinäkemällä? Miten suhtautua asiakkaan menehtymiseen kesken lennon? Miten majoittaa yli 300 matkustajaa, kun ulkomalaisen lentoyhtiön kaukolento yllättäen laskeutuukin Helsinki-Vantaalle teknisen vian vuoksi?
Tätä ja paljon huomattavasti tavanomaisempaa löydät blogista. Lisäksi tulossa varmat tyylivinkit niin terminaaliin, lennoille kuin kohteeseenkin. Muistakaahan, että nämä neidit ovat myös oiva lähde antamaan matkavinkkejä!
Lentokenttäelämän salaisuuksia
C , xoxo
4
329
Vastaukset
- 3rgty6y
"Suomalaisen ilmailun selkeä hermokeskus eli Helsinki-Vantaan Lentoasema ei nuku koskaan. "
Melkoista shittiä...
No thanks! - Täytettä ensin
Blogin kirjoittajien pitäisi oppia ensin luomaan tekstiä, oikolukemaan se ja miettiä täyttääkö teksti edes annettuja lupauksia.
- b.w.i.a.
Voi v!ttu mitä p-askaaa!!!
- Älä klikkaa
Blogin tarkoitus on rahan kerääminen. Kun sivusto alkaa kerätä kävijöitä niin pikkuhiljaa sivuille ilmestyy mainoksia ja joka klikkaus tuo bloginpitäjälle lisää fyrkkaa. Ladyt ei välttämättä ole kaikki edes ladyja vaan jotain kieroja äijiä jotka virittelee milloin mitäkin virityksiä-
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies, mitä minun pitäisi tehdä
Niin, mitä naisen siis pitäisi tehdä, että lähestyisit ja tekisit aloitteen? Mikä on riittävä kiinnostuksen osoitus juur1812376- 1831964
Toivottavasti et mussukka elättele toiveita meikäläisen suhteen
Tiedän mitä olet touhunnut joten aivan turha haaveilla mistään enää 👍1731821Sofia Virralla ja Minja Koskelalla ei mitään käsitystä terveyskeskusmaksuista!
Vasemmistopimut Sofia ja Minja täysin ulkona sote asioista, ei minkäänlaista käsitystä edes mittaluokasta, missä terveys1191645Summit-tippuja Nicola sai Carolalta yllättävän viestin - Some älähtää rajusti: "Älä viitsi..."
The Summit Suomi -kisa käy kuumana kylmässä Norjan vuoristossa. Nicola tiputettiin kisasta juuri ennen finaalia. Likaise311565- 1151399
Juusolle sataa vihaisia viestejä hoitajilta ja loput nauravat hänelle
Ei löydy montaakaan, joka kehuisi Juuson toimintaa ministerinä: "Selvä enemmistö Juuson päivitykseen reagoineista on su1711165Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää1661126Persuehdokas uhkasi tappaa "jätkän" ja ravintolayrittäjän
Kuuntele tästä kuinka meuhkaa. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/4eb3034d-48c5-4f31-b53c-42be3dc9607c771103Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,601070