Ku toinen jo selitettiin ni täs toinen.. :) Eli ^ tai ^^ tarkoittaa vaam et esim vastatessa jollekin ni laitetaan et tarkottaa sitä edellistä tai yllämainittua asiaa..eli esim: "Hieno kennel,kauan oot pitäny?" " ^^kiitos,oon pitäny tätä semmoset puol vuotta"
Toivottavasti tajusit.. XD
0Äänestä
Marion
...muutkin käyttää mut pääsääntösesti oon nähny että noi ketkä harrastaa animea tai mangaa laittaa teksteihinsä tavallisen hymiön sijaan ^_^ en tiiä mistä johtuu mut että näin... :-))
0Äänestä
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
^___0 silmän vinkkaaja..
Ku toinen jo selitettiin ni täs toinen.. :)
Eli ^ tai ^^ tarkoittaa vaam et esim vastatessa jollekin ni laitetaan et tarkottaa sitä edellistä tai yllämainittua asiaa..eli esim:
"Hieno kennel,kauan oot pitäny?"
" ^^kiitos,oon pitäny tätä semmoset puol vuotta"
Toivottavasti tajusit.. XD
...muutkin käyttää mut pääsääntösesti oon nähny että noi ketkä harrastaa animea tai mangaa laittaa teksteihinsä tavallisen hymiön sijaan ^_^
en tiiä mistä johtuu mut että näin... :-))