Mikä on tuo otsikossa oleva paikka, kun googlettaa, niin viiskin ekaa riviä vie sinne, mutta asiasta ei ole mitään tietoa. Viimeksi hain liesituulettimen ohjeita, ja tuonne "vertaa" sivuille ohjattiin, mutta ihan turhaa. Eikä ollu ensimmäinen kerta kun sinne kampeaa, ja aivan tyhjän takia. Mikä on tuon sivuston tarkoitus?
www.vertaa.fi
7
243
Vastaukset
- d#isGL7G
Myydä mainoksia.
- kuukkeliskokkelis
http://www.google.fi/search?q=www.vertaa.fi&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:fi:official&client=firefox-a
Et sitte viittiny lukea ja ottaa asiasta selvää.
Mitään käyttö-ohjeita sieltä ei kylläkään löydy. - typö tyhjää..
Joo, kävin katsomassa, mutta jos olen Kanarialle menossa, miksi pitäisi verrata Moskovan matkaan. Ja kyllä nuo sivut näyttää aikamoiselta humpuukilta, kyllä se on parempi että itse vertaa, ei siinä sivut auta.
- fghty688
Ja jos laittaa vaikka PS3 hakuun, heittää tuonne vertaa.fi, vaikka pitäis löytää halvalla tuo laite. Täysin viraton ja häiritsevä sivusto, saako googleen ehtoa ettei menisi tuonne www.vertaa.fi sivuille?
- trollhavet
fghty688 kirjoitti:
Ja jos laittaa vaikka PS3 hakuun, heittää tuonne vertaa.fi, vaikka pitäis löytää halvalla tuo laite. Täysin viraton ja häiritsevä sivusto, saako googleen ehtoa ettei menisi tuonne www.vertaa.fi sivuille?
Jos sinulla on Google-tunnukset (siis vaikkapa gmail), niin saa:
"Jos et pidä hakutuloksissa näkemästäsi sivustosta, voit estää kaikki sivuston sivut, etkä näe niitä enää tehdessäsi Google-haun sisäänkirjautuneena. Jos muutat mieltäsi, voit poistaa sivuston eston myöhemmin.
Sivustot estetään vain sinulta, mutta Google voi käyttää käyttäjien estotietoja hakutuloksien yleiseen parantamiseen.
Voit estää korkeintaan 500 sivustoa. "
- Anonyymi
Kaikki tiet vievät Kiinaan.
- Anonyymi
Win kura hiih huli Kova nosteleen ikivanhoja avauksia!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1026558
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h874987Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1073238Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p313098Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska262285Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191656Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?961281Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3391242Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311146- 48924