Relax huoneistohotelli Agia Marina

Onko kenelläkään kokemusta Relax huoneistohotellista? Matka olis varattuna heinäkuulle Relaxin alempaan rakennukseen ja kovasti tahtoisin kuulla kokemuksia kyseisestä hotellista ja vinkkejä mistä löytyy hyvät kaupat jne. Lento on vasta myöhään yöllä perille joten aamulla pitäisi saada nopeasti ja helposti jotain suuhunpantavaa
72527
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Samoja tietoja kaipailen minäkin. Vartti sitten varasin meidän 6 henkiselle perheelle matkan ko. paikasta. Heinäkuun lopulla lähtö... Plataniaksessa ollaan oltu useastikin, mutta nyt oli niin hyvä tarjous Relaxiin, että oli pakko varata.

Äänestä

Samoin kaipailen tietoja, josko joku osais kertoa.

Äänestä

Nyt on palattu ihan tyytyväisin mielin Agia Marinasta ja Relax-hotellissa (alempi rakennus) asuttiin. Meillä oli kolmio neljälle hengelle. Tilaa oli ihan riittävästi. Rauhallinen hotelli. Loma-asuntoihin oli oma sisäänkäynti ja hotelli siisti. Siivooja kävi joka päivä paitsi sunnuntaisin. Huoneet olivat aika yksinkertaisesti varustettuja. Astioita oli kyllä riittämiin, mutta esim. kylpyhuoneeseen olisi kaivannut enemmän koukkuja pyyhkeille (vain 2 kpl), lattiankuivauslastaa ja hyllytilaa neljän hengen purnukoille.
Lämpöä riitti joka päivä n.40 asteen kieppeille.Ilmastointi huoneistossa oli tehokas, mutta aika hintava 10 e/vrk. Ranta oli lähellä, tosin välissä vilkas liikenteinen katu eikä suojateistä Agia Marinassa hajuakaan. Ranta on matala ja hiekkapohjainen. Sopii hyvin lapsiperheille. Marketteja ja ruokapaikkoja ihan vieressä.
Voisin mennä joskus uudestaankin.

Äänestä

Onko kennelläkään kokemuksia Relax hotellista tältä kesältä? Onko Relax 1 tai Relax 2 välillä eroja huoneissa?

Äänestä
  • Nostetaan vähän tätä, sillä matka vasta edessä :)

    Äänestä

Onko vuonna 2023 kokemusta näistä alempi relax ja orion star / ylempi relax?

Äänestä

Mite stänä vuonna? Esim. ilmastointi kaksiossa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


samary kirjoitti:

Onko kenelläkään kokemusta Relax huoneistohotellista? Matka olis varattuna heinäkuulle Relaxin alempaan rakennukseen ja kovasti tahtoisin kuulla kokemuksia kyseisestä hotellista ja vinkkejä mistä löytyy hyvät kaupat jne. Lento on vasta myöhään yöllä perille joten aamulla pitäisi saada nopeasti ja helposti jotain suuhunpantavaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu