Ufoa kuvattu lentokoneesta, taas.

Lentävä lautanenko?

13

206

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • miksä ieiieie

      Mistä tuotakin tietää mikä feikki lienee?

    • Lentävä lautanenko?

      Niin, feikki voi varmaankin olla, mutta leikkimielellä: jos se olekkaan, niin mikä se voisi olla?

      • korjaus

        "jos se ei olekkaan"....voi shit sentään


    • kontaktitapahtuupian

      Olen itse nähnyt, keskellä kirkasta päivää, juuri samanlaisen valkoisen hohtavan pallon, lentämässä korkealla taivaalla. Täysin äänettä ja loistaen koko matkan taivaan halki. Katselin ja hämmästelin sitä ainakin 10 minuuttia, kunnes se katosi avaruuteen. Siinä ei ollut siipiä, eikä se jättänyt jälkeensä tiivistysvanaa, kuten sitä edellä kulkenut matkustaja kone teki, muutama minuutti aikaisemmin.

      • yuiyuiiyuiyui

      • Lentävä lautanenko?

      • kontaktitapahtuupian
        yuiyuiiyuiyui kirjoitti:

        Jos oireesi jatkuvat, ota yhteys lääkäriin. Pieniä vihreitä miehiä näkeville apua:
        http://www.mielenterveysseura.fi/tukea_ja_apua

        se on jokseenkin uskomatonta, että vielä vuonna 2012, ihminen leimataan hulluksi ja kahjoksi jos kertoo ufokokemuksestaan. Vai onko niin, että tänäpäivänä, hullun leiman saa entistäkin löyhemmin perustein, koska lääkkeet löytyy joka lähtöön.

        Medikalisoinnilla saadaan porukka takaisin ruotuun. ÄLÄ MIETI! OTA PILLERI JA ELÄ TYYTYVÄISENÄ ELÄMÄSI.

        Toivottavasti tämä nykyinen meno loppuu maanpäällä ja pian!


      • kontaktitapahtuupian kirjoitti:

        se on jokseenkin uskomatonta, että vielä vuonna 2012, ihminen leimataan hulluksi ja kahjoksi jos kertoo ufokokemuksestaan. Vai onko niin, että tänäpäivänä, hullun leiman saa entistäkin löyhemmin perustein, koska lääkkeet löytyy joka lähtöön.

        Medikalisoinnilla saadaan porukka takaisin ruotuun. ÄLÄ MIETI! OTA PILLERI JA ELÄ TYYTYVÄISENÄ ELÄMÄSI.

        Toivottavasti tämä nykyinen meno loppuu maanpäällä ja pian!

        Vanha viidakon sanonta: se koira älähtää, johon kalikka kalahtaa.

        Ts. ufouskovaiset on aivan liian yliherkkiä närkästymään, jos tiedustellaan mielenterveyden tilaa.


    • i1993

      Tuommonen sääpallo päästettiin aamuyöstä aina taivaalle intti aikaan.

      • Lentävä lautanenko?

        Sääpallo se ei voi olla, nopeutta kun näyttäisi olevan enemmän kuin lentoneella josta sitä kuvattiin.


    • eivoisvähempääkiinno

      Joo, kaikki on nykyään niin ufoa että.

      • epähihhuli-hihhuli

        piruako sitten teet täällä kommentoimassa? Mene vaikka sille juntti jääkiekkosivulle huutelemaan pöllöyksiäsi, jos ei nämä asiat kiinnosta!

        Voi kuitenkin olla, että ihan lähiaikoina kiinnostaa vaikkei tahtoisikaan.


    • Hdmummoo

      Onks tuo sitä full hd:tä???

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen vaalilupaus oli euron bensa

      Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.
      Maailman menoa
      121
      2243
    2. Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin

      Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n
      Maailman menoa
      58
      2187
    3. Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin

      Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi
      Maataloustuki
      50
      1865
    4. EK: Suomi tarvitsee vuosittain 45 000 maahanmuuttajaa

      Senpä takia Riikkakin laulaa sen lauluja kenen leipää syö. Viime vuonnahan Suomeen muutti 50 tuhatta ulkomaalaista. htt
      Maailman menoa
      8
      1417
    5. Topi osti Askon

      Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan
      Maailman menoa
      80
      1408
    6. Mitä kirjainta kaipaat?

      Pitkästä aikaa tämmöistä. Onko kirjain muuttunut edellisestä. ☺️
      Ikävä
      94
      1377
    7. Kastaa ja upottaa on eri sanat

      Kastaa ja upottaa on eri sanat ja niillä on eri merkitys. Eikä Jeesusta haudattu upottamalla maahan kaivettuun kuoppaan
      Kaste
      219
      1161
    8. Uskomatonta touhua!

      Ei olis uskonut että kateus yrittäjää kohtaan menee noin pitkälle. TTP:ssa irrotettu sähköjohto jäätelöaltaasta. Kaikki
      Haapavesi
      31
      1150
    9. Oliko se oikeasti epäselvää

      sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men
      Ikävä
      62
      1133
    10. Miten hän sinua katsoi?

      😊😊😊😊😊😊
      Ikävä
      69
      1000
    Aihe