Sisko Pölläs rahaa

Sain siskon rysänpäält kiin pölläämäs faijalt rahaa! Mitä teen? Kerronks faijalle? Vai?
3235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Oho se pölläski pastillin :D

Äänestä

Kerro kerro, vanhempien täytyy saada tietää totuus.
Ainakin minä tahtoisin tietää, jos joku on minulta varastanut rahaa
Siitä sitten tulee varmaan myös joku rangaistuskin.

Äänestä

Nuori teinihuora voi saada isältään piiskaa pyllylle, kun isä saa tietää mitä hän teki :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Giiiiirl kirjoitti:

Sain siskon rysänpäält kiin pölläämäs faijalt rahaa! Mitä teen? Kerronks faijalle? Vai?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu