Lähdössä toukokuussa Marmarikseen ja tänä vuonna asuinpaikka Yunus.
Kertokaa kokemuksia hotellista, kokolattiamatot ilmeisesti vaihdettu (hyvä), millainen aamupala, henkilökunta, siisteys jne.
Kaikki tieto otetaan mielellään vastaan, kiitos!
Yunus hotelli
5
438
Vastaukset
- yunus
Tossa on Video Kyseisestä Hotellista =)
http://tarjousmatka.blogspot.com/2012/04/yunus-hotel-marmaris.html - hyvät muistot
Meillä on hyvät kokemukset Yunus-hotellista. Parhaita puolia on sijainti aivan rannalla. (kävelytie välissä). Ottakaa huone merinäköalalla, ette pety, maisemat on aivan mahtavat. 2010 oli kokolattiamatot. Huoneet on pieniä, mutta siistejä. Hlökunta oli ystävällistä. Aamupalalla saa vatsansa täyteen. Paljon siitä kirjoitellaan negatiivista, mutta meillä ei ole mitään pahaa sanaa sanottavana. Ei häirinnyt meteli, josta joka välissä varoitellaan. Varmaan palataan joskus sinne. Niin ja Aurinkomatkojen oppaat ovat erittäin mukavia, asiantuntevia ja auttavaisia jos vielä samoja kuin pari vuotta sitten.
- Marmariskesä
Minäkin aikoinaan kuulin hotellista negatiivista mutta ilmeisesti jotain muuttunut sillä nykyisin taas lukenut paljon positiivista. Miten puuttuivatko siihen jos minibaariin laittoi omia juomia? Kun onhan nekin kylmään saatava eikä viitsi minbaarin hinnolla koko viikkoa ostaa...
- hyvät muistot
Ei meillä ainakaan puututtu vaikka laitoimmekin omia juomia jääkaappiin. Kun toimme omia juomia hotelliin, kannoimme ne omassa kassissa, ei muovipussissa. Veimme myös tyhjät pullot läheiseen roskikseen.
- no justiisaniin
hyvät muistot kirjoitti:
Ei meillä ainakaan puututtu vaikka laitoimmekin omia juomia jääkaappiin. Kun toimme omia juomia hotelliin, kannoimme ne omassa kassissa, ei muovipussissa. Veimme myös tyhjät pullot läheiseen roskikseen.
Te rikolliset! Meneepäs hankalaksi, jos ei saa edes lomallaan juoda mitä haluaa ja missä haluaa....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 944135
Miksi juuri vasemmiston puolelta tulee niin paljon luusereita, kelapummeja jne.
Tämä asia ihmetyttää suuresti.663403Putin lähti takki auki sotaan....
Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,723044SDP ylivoimainen ykkönen
En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.812519Suomalainen lähti ilman takkia sotaan
Malli oli "kajander", johon kuului pelkästään kokardi, ja sotilaan itse metsästä katkoma puukeppi ryssien huitomiseen.52336Polttomoottoriauto on köyhän merkki
Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.1992095Patteriauton ovia ei saatu auki - kuljettaja koki hirvittävän kuoleman!
”Oviongelma johti kuskin kuolemaan kolarissa – tämä ratkaisu saatetaan kieltää kokonaan Sivulliset pyrkivät tempomaan a302051- 41840
- 52746
- 70745