Saatu ulkomailta iPhone 3gs, jailbreak tehty ja sen jälkeen päivitys 5.0.1:sä 5.1:een (älä kysy miksi). Ei tietenkään nyt pelaa. Onko mitään tehtävissä???
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
liian kevyt verkonpainoksi.
osta 4s
Onko yhtään halvempaa tapaa? Voiko osaava tuttu (jos sattuu löytymään) päivittää ohjelmat toimiviksi? Idea olisi käyttää ilmaiseksi saatua kapulaa.
kauhee vaiva kivikautisen kännykän takia....ei ymmärrä.
tietenkin jos ei ole varaa parempaan, niin pitää yrittää muuta
"kauhee vaiva kivikautisen kännykän takia....ei ymmärrä."
Niin eihän samsung tai nokia kivikaudella osannut edes puhelinta tehdä. Täällä kakarat soittavat suutaan asiasta, josta eivät mitään ymmärrä.
Olisihan se tietysti ollut hyvä, että Apple ei olisi koskaan kehittänyt älypuhelinta, olisi tuo Nokia vielä voimissaan. Tämä näin suomalaisena.
Toisaalta mikäs se on Samsungin kopioida valmis tuote. Senhän nuo aasialaiset osaavat.
Verkonpainona iphonit on hyviä, 150g painava tiiliskivi soveltuu siihen paremmin kuin puhumiseen tai seniilien munajatkeeksi hieromasauvana..
"""kauhee vaiva kivikautisen kännykän takia....ei ymmärrä.
tietenkin jos ei ole varaa parempaan, niin pitää yrittää muuta""
Ei se ole kännykkä.
Tosi hyvin sanottu!
;) heh
onko varastettu??
Ei ole varastettu, saatu sukulaiselta rehellisin keinoin, eikä hänkään ole varastanut!