Jenskun hitit

dance again

Jennifer on viime vuosina todella panostanut musiiikkiinsa sillä häneltä tulee hittejä toisensa perään minkä ansiosta hän lienee popmaailman kuumin nainen hetkeen. Christinan ja Madonna flopattua ja kun Gaga ja Britneykin ovat hiljaiselossa ,jlo jyrää!

3

1373

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • HitJlo-tothefloor

      Paljoa panostusta ei ko. henkilön musiikki vaadi, mikäli kappaleet ovat samaa tasoa kuin On the floor. Kyseinen biisi on koko kappaleen ajan saman asian toistoa, ja taustalla pyörivä konemusiikki ei todellakaan ole panostusta nähnyt.

      JLo:n kappaleiden suosio perustuu yksinkertaisimmillaan päähänjumittuviin jumputuksiin ja la-la-la-pätkiin. Musiikkivideot ovat ainut asia mihin kyseinen naistähtönen panostaa, mutta niiden mielekkyydestä ei sen enempää.

      Toivonmukaan tämä nainen valuttautuu alemmas, sillä ei kiinnosta kuulla radiosta kokoajan hänen kappaleitaan. Ei jää tilaa KUNNON musiikille.

      • J-Lon puolustaja!

        Kuules,oletkos ees tienny et J-Lo on kiertänyt ympäri maailmaa Dance Again-tour kiertuella? Ja sen että hän laulaa kaiken itse mukanaan taustalaulajat,olin katttomassa häntä hesassa ja hey, Jenny on aivan mahtava nainen! Ja , mix ees kuuntelet radioo jos sielt tulee mukamas jotakin ''paskaa''... -.-


    • patija

      Jep, JLo on harvoja artisteja jotka laulavat että tanssivat samaan aikaan ilman minkäänlaista playbackia. Olin itsekin katsomassa häntä Helsingissä että Tukholmassa ja vau! Nainen vetää kuin 20 vuotias, vaikka on jo 43 vuotias kahden lapsen äiti!

      By the way, catwalkin viereiset paikat: mikä elämys!!! ♥

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Työeläkkeet ovat pois työntekijän palkasta

      Jokainen työeläkkeen nimissä maksettu euro on otettu pois työtä tekevältä palkansaajalta. Mitä korkeampi työeläketaso o
      Maailman menoa
      118
      1568
    2. Etkö sä muru mussakaiseni ymmärrä

      Että me päästään lähenemään vain kaveruuden kautta? Vain siten mä voin lähettää sulle kuvia ja viestejä 😌 Tänäänkin o
      Ikävä
      35
      1237
    3. Kaksi viikkoa enää Rakas...

      Tietäisinpä miten toimia...
      Ikävä
      77
      1227
    4. Terveisiä lintutornilta

      Viipurista nousee kauhea savupatsas. Miksi ?
      Maailman menoa
      50
      1056
    5. Tulisitko kahville..

      Jos pyytäisin?
      Ikävä
      59
      765
    6. Martina Aitolehdeltä kova tilitys podcastilla: "Kyllä mä turpaan vetäisin"!

      Martina Aitolehti tilittää brutaalin rehellisesti Eskolle podcastilla syitä, miksi hän ei ole lähtenyt mukaan julkkisten
      Kotimaiset julkkisjuorut
      196
      721
    7. Tiedätkö että

      Olet aika vetävä
      Ikävä
      28
      680
    8. Siinäpä jäät

      Punapää kaipaamaan, kun päätän maallisen vaellukseni. Oma oli valintasi. Sillä minä en jaksa enää kovin pitkää tätä. Ole
      Ikävä
      56
      675
    9. Sosiaalinen lainalaisuus.

      Tulipa mieleen tässä useammasta aloituksesta ja kirjoituksesta, että minusta ihmisilläkin (laumaeläimilläkin) on luonnol
      Sinkut
      137
      670
    10. Hei, huomenta

      Joskus tarvitaan kipua, että löytää itsestään voimaa ja vahvuutta! Aurinkoista päivää ja muutenkin mukavaa lauantaita ❤️
      Ikävä
      65
      610
    Aihe