http://www.iltalehti.fi/uutiset/2012041415452308_uu.shtml
On vaikea kuvitella, että meidän perheen rwn noin vaan lähtisi murtomiehen matkaan.
Käsittämätön juttu...
3
189
Vastaukset
- pretty bird
Tapausta enempää tietämättä,on aika vaikee alkaa spekuloimaan. Mutta ainahan sitä voi! , )) Voihan se olla vaiks joku tuttu mikä sinne on murtautunut.Jotenki vaikee kuvitella ,et jos rw on vastassa että murtomies jatkais vaan puuhiaan,eikä koira pelottais sitä ollenkaan. En ole koskaan ollut kotona ,kun miedän rotikat on olleet "yksin" kotona,joten en voi sanoa miten ne olisivat käyttäytyneet. Kotona ollessamme ,ei kauheesti ole kiinnostanut esim. kun ikkunat vaihdettiin.Ovikellon soidessa ,ei sekään mitään suurempia viboja saa aikaiseksi.Jos tuttu tyyppi tulee ovesta sisään,niin se on JÄTTIKIVAA!!!
- Koirallinenx2
Ihmettelen vaan, kun murtovarkaus on tapahtunut torstain ja lauantain välisenä aikana. Täh, oliko koira yksin asunnossa monta päivää? Jos oli, niin varkaathan teki palveluksen hylätylle koiralle.... Vai oliko asialla ex- tyttö-/poikaystävä, tiedä häntä.
- reviiri
Noniin! Media taas kollottaa enneaikojaan asioista tietämättä. Liekö tämä uutisointi nyt paikkansa pitävä?
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2012041515453834_uu.shtml
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/1911224Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1221088- 48814
- 70810
Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53750Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva49667- 33662
- 60659
- 52627
- 50605