Ärsyttää, kun kaikki pojat ja miehet tuijottaa tissejä

nuorinainen18vee

Vaikka minulla on isot ja kiinteät rinnat (DD-kuppi) ja tykkään pukeutua paljastavasti, niin se ei todellakaan oikeuta miehiä siihen, että ne saa vapaasti tuijottaa mun tissejä! Ja sitten miehet vain yrittää aina puolustautua säälittävillä selityksillä "No kun ne oli siinä niin tyrkyllä" ja "pukeudu kaapuun, jos et halua, että sinua tuijotetaan".

Menkää ääliöt itseenne! Naisella on oikeus pukeutua miten haluaa, ilman että saa tuijotuksia miehiltä. Itse aion tehdä tästä eteenpän eräälle tuttavapoliisilleni rikosilmoituksen jokaisesta sellaisesta idiootista, joka tuijottaa mun peppua ja tissejä. Ainoastaan komeilla miehillä ja minun luvallani on oikeus tuijottaa mun tissejä.

14

981

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jeesus on jeesus

      :D:D:D:D::D:D:D:D:D:D Mitä järkeä on niitä sitten kaikkien nähtäville laittaa, jos et halua, että niitä katsotaan? Ei ehkä kannata pukeutua paljastavasti, jos ei halua katseita ja huomiota... Tottakai naisilla on oikeus pukeutua, miten haluaa, kuten on kaikilla, mutta en tiedä, saako tuosta poliisiasiaa.. eiköhän ne poliisisedät ja -tädit vaan naura. Ei pahalla, mutta viimeinen lause kuulostaa ERITTÄIN pinnalliselta. Ellei tämä ole trolli XDXD

    • :D

      Paska trolli

    • öööööööööö

      Ömmmm..
      Poliisiasiaa et tuosta saa millään. Jokainen saa tuijottaa mitä haluaa. Jos kirjoittaja siis on tosissaan. (mitä en oikein usko)

    • fiuuuuuuu

      :D::D:DD::DD:D::D ei tossa oo mitään poliisiasiaa! saapihan sitä jokainen kattoo minne haluaa. et sä voi valita ketkä sua saa kattoo ja ketkä ei! hahahah ei voi muuta ku nauraa :D:D nolo trolli.

    • 13v-seksihirmu69

      trololo...
      paita pois, housut alas... rai rai rai

      SIT EI ENÄÄ TUIJOTETA VAAN TOUHUTAAN.

      Mä ainaki katon aina jos mahollista niin rintoja uuh

    • 13v-seksihirmu69

      trololo...
      paita pois, housut alas... rai rai rai

      SIT EI ENÄÄ TUIJOTETA VAAN TOUHUTAAN.

      Mä ainaki katon aina jos mahollista niin rintoja uuh

    • Mieti vähän

      NO tosiaan jos avut on tyrkyllä niin silloin niitä väistämättä ihan luonnostaan tiirailee. Kuvittele jos miehet pukeutus niin että melan varsi vilkkuu niin etkö muka silloin itse kiinnittäisi ollenkaan huomiota siihen?

    • hauskaa

      minä ainakin tuijotan,se on ihan luvallista,minun muna seisoo,kui tatti,meen runkkaamaan rakennuksen taakse.ja tuut uudestaan vastaan se on nannaa.

    • Jos tykkäät pukeutua paljastavasti, silloin annat luvan katsella. Karu totuus ja elämän laki.

    • Lola1000

      nuorinainen18vee oon samaa mieltä mulla on ihan sama ongelma!!

    • Jos pukeudut tuollain paljastavasti niin tottakai kiinnität erottuvalla pukeutumistyylilläsi huomion. Kyllä minunkin huomioni kiinnittyisi keskellä väkijoukkoa kuljeskelevaab naiseen jolla ei olisi mitään päällä tai hän pukeutuisi muuten paljastavasti. Vaikka homo olenkin niin huomion se kiinnittäisi vaikken mitään tyydytystä siitä saakkaan saati inhoa tunne. Se vain on niin erilaista kuin muilla.

    • lovethe80s

      bikinit pois ja panolle! ahahahahahahahahahahahah. vielä vähän. ahahahahahahahahah. nyt tulee spermat! aaaaaaah. mikä nautinto

    • mies 30v

      aina kun tissejä näkyy niin varmasti tuijotan ;-)

    • Huono

      Keksitty juttu!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tahtuu Kasperi Viita/Suviviita

      Poliisia ja ambulanssia iso määrä.
      Seinäjoki
      112
      5255
    2. Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe

      Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.
      Maailman menoa
      275
      2169
    3. Mikä on kaivattusi

      ammatti?
      Ikävä
      91
      1746
    4. Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste

      Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan
      Kaste
      240
      1210
    5. Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?

      Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.
      Maailman menoa
      341
      1187
    6. Kaipaatko nainen

      Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd
      Ikävä
      105
      1120
    7. Nojatuoli !

      Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en
      80 plus
      152
      1111
    8. Onko kaivattusi ulkonäkö

      tarpeeksi miellyttävä? 🥕
      Ikävä
      50
      1109
    9. Mökille pariksi viikoksi hänen kanssaan

      Ei teknologialaitteita. Niin ❤️
      Ikävä
      111
      1059
    10. Toivotko koskaan mies...

      Että nähtäis ja aloitettais alusta, puhtaalta pöydältä tutustuminen. Olit oikeassa ei me kunnolla tunnettu. Olin hölmö.
      Ikävä
      82
      1012
    Aihe