Mopon madallus?

Pystyykö mopoa madaltamaan? Esim.jousia lyhyentään?
61873
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

tommosista harvemmin on kuultu mut jos haluut matalamman ajo korkeuden nii nie se iskari säädettäväks tai säädä ite

Äänestä
  • Ok

    Äänestä

miks vitus haluut madaltaa mopoo ku ne on uutenakin ihan liia matalia ? :DD

Äänestä

ois vähä piriä myyä jos joku haluis ostaa..

Äänestä

mun kaveri on aika pikkunen nii sen barbia on madallettu sen verran että meikäläinen ajaa sillä polvet suussa :D

Äänestä
  • se madaltaminen ei kyllä vaikuta sun ajoasentoon mitenkään... istut vain almpana... älykääpiö saatana...

    1Äänestä

Kommentoi aloitusta


tietämätön kirjoitti:

Pystyykö mopoa madaltamaan? Esim.jousia lyhyentään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu