Eli linkitä blogisi, jos oot pirteä ja blogisi ei sisällä turhaa angstausta. Kaikki tyylilajit kelpaa :)
Haluisin jotain pirteää luettavaa
elinaemilia
6<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
http://days-with-nita.blogspot.com
Olen 18v. tytsy Seinäjoen perukoilta ja kirjoitan blogiani muutaman kerran viikossa. Tämä ei ole lifestyle-, ruoka-, muoti-, eläin-, musiikki- tai minkään muunkaan genren blogi.. Tämä on minun ainutlaatuinen blogi, joka on kaikkea tuolta väliltä.
Edellinen blogi keräsi reilusti yli 100 lukijaa, joista osa on jo siirtynyt uuden blogin lukijaksi, mutta kaikki eivät ole vielä löytäneet tätä uutukaista blogiani.
Edellinen blogini löytyy googlaamalla "Lihava Pupu".
Käy kurkkaamassa:
http://vivivinna.blogspot.com.es/
15 vuotta täyttävän tytön juuri aloittanut lifestyle blogi. Pitää sisällään aikalailla kaikkea mitä teinitytön elämään kuuluu. Blogi alkuvaiheessa, otan mielellään vastaan palautetta ja kritiikkiä. Liittykää ihmeessä lukijoiksi ! (: http://lifeasveeraseesit.blogspot.com/
http://sienisateella.blogspot.com/
Olen persoonallinen, sanavalmis ja positiivinen parikymppinen tyttö. Minulta löytyy pirteä lifestyleblogi:
http://stressipallona.blogspot.com/
Sekä omaperäinen hääblogi:
http://onnenhiutaleita.blogspot.com/
http://katiandmari.blogspot.com/
mun ja mun kaverin ns. lifestyle-blogi, kirjotellaan kaikennäköstä elämästä c: