onko hyvä?

kyselisin vaa et onko tämä ase hyvä http://www.airsoftnurkka.fi/product/1469/cyma-m14-socom-with-black-stock-cm032a- ja että mitä siinä on lähdöt
464
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

harrastan ite airsoftausta. tuo ase kyllä varmaan on ihan hyvä mutta tuohon hintaan pitäisi saada paljon parempiakin (:

Äänestä
Aloittaja
  • homo mummo se on blow back en kannata mieluimin toi M14

    Äänestä

Tuo G&G ase on hyvä ainakin! Ei hajoa helposti ja sopi hyvin aloittelijalla ehkä vähän kokeneemmallekin :D Mutta tuosta toisesta en osaa paljoa sanoa...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_9919370 kirjoitti:

kyselisin vaa et onko tämä ase hyvä http://www.airsoftnurkka.fi/product/1469/cyma-m14-socom-with-black-stock-cm032a- ja että mitä siinä on lähdöt

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu