Suosituksia??

Auttakaa rakentajaa

Haemme maanrakennusyrittäjää pk-seudulta? Kuka osaa suositella?

5

558

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tyytyväinen

      Louhintaliike Mäkinen Oy tekee laadukasta työtä asialliseen hintaan. kannatta katsoa yrityksen nettisivut.

    • Ohion

      Kivikauha Oy teki maanrakennus ja perustus hommat..viime vuonna meille ja kaikki toimi hyvin ja nopeasti..perustava Oy on kuulemma hyvä myös.

    • Raksa

      En suosittele Louhintaliike Mäkistä. Valitettavan huonot kokemukset "yhteistyöstä".

    • tammikuu 2013

      Mikset suosittele , olisi mukava kuulla perustelut, oliko työn laatu huonoa, pettikö aikataulu, muuttuiko hinta. Mikä oli urakan sisältö ja missä päin. Kiinnostaisi todella kun olen saanut tarjouksen Mäkiseltä. Vaikuttaa kyllä rehdiltä.

      • turkkusest1

        Louhintaliike Mäkinen ( louhinta.com) kannattaa kiertää kaukaa ! Mäkinen on vedättäjä pahimmasta päästä. Mikään suullisesti sovittu ei päde ja tarjouksesta jätetään tarkoituksellisesti pois asioita. Se näyttää edulliselta, mutta loppulasku tulee olemaan kolminkertainen maanajosta, lisälouhinnoista, risujen poisviennistä jne. Maan poisvientiä et pysty valvomaan ja sitä käytetään hyväksi. Loppulaskussa tulee olemaan yllätyksiä, valitettavasti negatiivisia sellaisia.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Joskus mietin

      miten pienestä se olisi ollut kiinni, että et koskaan olisi tullut käymään elämässäni. Jos jokin asia olisi mennyt toisi
      Ikävä
      27
      6090
    2. Miten reagoisit

      Jos ikäväsi kohde ottaisi yhteyttä?
      Ikävä
      88
      3814
    3. Ryöstö hyrynsalmella!

      Ketkä ryösti kultasepänliikkeen hyryllä!? 😮 https://yle.fi/a/74-20159313
      Hyrynsalmi
      64
      3651
    4. Mitä haluaisit sanoa

      Nyt kaivatullesi?
      Ikävä
      234
      3009
    5. Olisiko kaivattusi

      Sinulle uskollinen? Olisitko itse hänelle?
      Ikävä
      61
      2777
    6. Ihana nainen

      Suukotellaanko illalla?☺️ 🧔🏻🫶
      Ikävä
      52
      2715
    7. Sukuvikaako ?

      Jälleen löytyi vastuulliseen liikennekäyttäytymiseen kasvatettu iisalmelainen nuori mies: Nuori mies kuollut liikenne
      Iisalmi
      32
      2560
    8. Ootko koskaan miettinyt että

      miksi kaivatullasi ei ole puolisoa?
      Ikävä
      153
      2440
    9. Huomenta ihana

      Mussu ❤️.
      Ikävä
      31
      2038
    10. Avustettu itsemurha herättää vahvoja tunteita - Laillista Sveitsissä, ei Suomessa

      Hilkka Niemi sairastaa harvinaista PLS-sairautta. Hilkan on elettävä loppuelämänsä parantumattoman sairauden kanssa, jok
      Maailman menoa
      125
      1819
    Aihe