http://www.iltalehti.fi/leffat/2012041815468273_le.shtml
Mitä mieltä?
Itselläni ei ole mitään poikaa vastaan, mutta kuvottaa tuollainen tuotteistus! Hänestä yritetään tehdä juuri sitä "Suomen Justin Bieberiä", kun jo kerta elokuvakin pitää tehdä, aivan kuin JB.
Milloin tulevat tarrat, mukit, reput, oma elämän kerta jne.?
Robinista elokuva
Copyjenks.com
5
58
Vastaukset
- eihelvettikari
Ole ollut julkisuudessa 3kk ja 13v -> sinun elämästä tehdään elokuva.
Ei vittu missä kohtuus. - hyirobin
ruma se on
- Dafugg
Nyt sillä sitte oma lehtikin
- 456456
Dafugg kirjoitti:
Nyt sillä sitte oma lehtikin
hyirobin, katso peiliin. tuskin olet sen hotimpi, ja vaikka olisitkin, kukaan ei pidä valittavista haukkuvista kateellisista munattomista kusipäistä.
- heiminaosatasuomi
Rahastusta se vain on. Ei mene kauaa, kun Sinebrychoffin muumilimsa vaihtuu ROBIN! SMULTRÅN!!! virvoitusjuomaksi, sit menee kyl pelleilyks.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1702620- 1612422
Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1182047Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee552013Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."21702"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591414Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu1961313Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2171078Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää811068Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.3491002