6100

Millasia kokemuksia teikäläisillä on Nokian 6100 mallista? Olen tässä miettiny josko vaihtaisin tuon minun 6510 siihen kun siitä vielä vaihdossa jotain saa. Olen ollut tykästynyt tuohon 6000-sarjaan.
4579
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

näppärän pieni. akku kestää hyvin. en oikeastaan osaa sanoa mitään huonoa.

Äänestä

hyvä mutta pöly tuntuu tunkeutuvan näytön ja kuoren väliin mielestäni helposti.

Äänestä

Mielestäni oikein hyvä peruspuhelin. Minulla ollu reilun kuukauden ja toiminut moitteetta. Ainoa miinus siitä, että ei ole radiota.

Äänestä

on kuorien ja varsinkin näppäimistön kuluminen. Muuten ei ole mitään haukuttavaa kyseisessä mallissa; kevyt, näppärä ja kaikki tarvittavat toiminnot.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


6510 kirjoitti:

Millasia kokemuksia teikäläisillä on Nokian 6100 mallista? Olen tässä miettiny josko vaihtaisin tuon minun 6510 siihen kun siitä vielä vaihdossa jotain saa. Olen ollut tykästynyt tuohon 6000-sarjaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu