Pystyykö kuulakivääriin tunkeen ilmakon jouset + männät

JKOIUIOOIIKKOOIIIKJJ

Otsikko?

6

111

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tietyn ilmakon osat menee tiettyyn kuulariin mutta se vain rikkoo aseen... KOKEMUSTA ON

    • atzuFCKDyou

      joo ei mtn järkee. ei softi ole nii kestävä plus kuula alkaisi lentää semmoista 500 metriä sekunnissa

      • Ei ne kuulat ihan 500 lähe 300-400 Kyl ase kestää mut kuulat littaantuu ja jää piippuun jumiin ja varsinki jos o vähä huonompi yksilö kuulis... Hop up vaurioituu kun se ei saa normii hierrettä annettuu kuulalle..


    • Joku

      O___o jos kuvitellaan, että "oikea" rynnäkkökivääri ampuu noin 700 m sekunnissa, niin vaaris vanha lutku, jolla on ammuttu oravia, ei ammu 500 m sekunnissa.

      • No kyllä niitäkin ilmakoita lötyy missä on lähdöt 500M/s Mut ne on taas korkeapaine versioita ja jos kuularist tekee korkeapaineen niin sit tärähtää se muovi romu käsille..


    • JKOIUIOOIIKKOOIIIKJJ

      Vois kokeila kerrotko ilmakon ja kuularin nimen

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      on parasta?
      Ikävä
      93
      1496
    2. Olivia Oras

      "Yle MOT:n tietojen mukaan Oras oli joutunut sairaalahoitoon helsinkiläisellä kauneusklinikalla tehdyn rasvaimun yhteyde
      Kotimaiset julkkisjuorut
      92
      1295
    3. Koska muru nähdään

      Kaksin?
      Ikävä
      47
      901
    4. Sanoppa ihan rohkeasti

      Mun huonot puolet! En suutu…
      Ikävä
      95
      875
    5. Sinisilmäiselle tutulle miehelle

      Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit
      Ikävä
      67
      856
    6. Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön

      Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o
      Sinkut
      164
      803
    7. MOT: Nuoren Olivia Oraksen, 27 surullinen kuolema kauneusoperaatiossa :(

      MOT:n tietojen mukaan Oras menetti tajuntansa rasvaimua edeltäneessä puudutuksessa. Hänet kuljetettiin Husiin, ja hän ku
      Maailman menoa
      85
      779
    8. Et vaan tajua

      Että rakastan sua
      Ikävä
      20
      729
    9. Haluatko että unohdan sinut kokonaan

      Siihen suuntaan ollaan menossa, nyt jo. Ja ehkä parempi näin, niin ei kulu energiaa hukkaan mahdottomuuteen. Ja vaikka j
      Ikävä
      57
      707
    10. Olen jo oppinut tuntemaan

      sinun kirjoitustyylisi
      Ikävä
      53
      638
    Aihe