seipään niellyt pena

Transpoint, Kaukokiito vai Kiitolinja?

Ajohommia olisi tiedossa kaappiautolla.

mikä näistä sopisi parhaiten työssä viihtyvälle 26 vuotiaale parhaiten?

En ole ennen ajanut isoissa taloissa kuorkkia.
1228
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kiitolinja, toisena Transpoint. Kaukokiito ei missään nimessä, koska ei välitä mitä niiden alihankkijapaskahuijarifirmat tekee.
Itse kun menin kaukokiidolle yhdelle huijarille töihin niin en ikinä olisi uskonut, että noin iso talo hyväksyy tälläiset huijarit. Ihmeellistä on se, että johto tietää eikä tee mitään asialle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


alalletulevakoltiain kirjoitti:

Transpoint, Kaukokiito vai Kiitolinja?

Ajohommia olisi tiedossa kaappiautolla.

mikä näistä sopisi parhaiten työssä viihtyvälle 26 vuotiaale parhaiten?

En ole ennen ajanut isoissa taloissa kuorkkia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu