Hei.
Vietin muutaman päivän ihanan miehen kanssa, tuleekohan tästä suurempikin juttu... Olemme tunteneet toisemme kohta vuoden ja tuntuu, että suhde syvenee. Hän on minua vanhempi. Sitä mietin, että voinko luottaa häneen. Miettiikö hän ikäeroamme...ja iän tuomia muutoksia. Jos meille kehkeytyy suhde niin mahtaako olla kuinka mustasukkainen, liian hallitseva... Jokin minua nyt mietityttää tässä...Mutta toisaalta taas hän vetää minua puoleensa syvällisillä keskusteluilla ja ihanalla kohtelulla.
Kiitos, jos kerkeät vastata
Kissalepakko...
3
155
Vastaukset
mietit liikaa ajat pois . sinun pitää kuunella vain varoitus kellojen helinää ei pohtia . Elä ikää elä hallisvuutta vaa sitä mitä tunnet ja olet hänen kanssa.
jos kellot on varoitus niin mieti vasta silloin ei yhtää aikaisemin.- MariSusanna
Kiitos tästä.
Ihan mahdottoman ihanaahan minun on tän miehen kanssa olla. Eipä kukaan ole minua noin kohdellut ja huomioinut. Ehkäpä sen takia mietinkin, että onko tähän koira haudattuna, jota en näe/halua nähdä... En ole tottunut sellaiseen kohteluun, jollaista nyt saan.
Mahdatko tarkoittaa, että varoitus kellot soi jo? Enpä ole sitä kuullut... sitä kun alkaa tuntuu et jotain on todella pielessä ja yleensä silloin varoitus kellot soi . ja jälkeen päin tajuu usein mitä se loppu pelissä oli se iso varoitus ääni sielussa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut = far-right Finns Party?
Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M827463Demarilesbo synnytti lapsen
Lapsen biologisella isällä ei ole mitään oikeuksia lapseensa. On pelkkä "luovuttaja". https://www.hs.fi/politiikka/art2044784Opettaja teki pornoa sivubisneksenä
Jännittävää nähdä, koetaanko tämä ihan normaaliksi ja toivottavaksi kombinaatioksi kasvatusalalla. Voi mennä hyvin kiinn734738HS - SDP valmistatuu MILJARDILEIKKAUKSIIN seuraavalla vaalikaudella!
"Sdp:n uusi talousääni lupaa miljardien edestä leikkauksia HS-haastattelu|Kansanedustaja Joona Räsänen on Sdp:n puheen784178Ei me olla sielunkumppaneita
jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v584160Persu ei ole koskaan päässyt Valkoiseen Taloon
Eikä pääse. Jopa demareita siellä on käynyt, vaikka jenkkien vasemmistolaisin suuri puolue vastaa lähinnä Suomen kokoomu333649Porno-ope?
Kaikenlaisia sitä nykyään Suomessakin on. Tai onhan niitä voinut olla aiemminkin, mutta ehkä paperilehtin aikakaudella e623132Sovitteko ulkonäöllisesti
Oletteko kaivattunne kanssa sopivan näköinen pari? Semmoinen, suurinpiirtein yhtä hyvän näköisiä? Samanlainen olemus, ty682806Opettaja OnlyFansissa - Onko ihan OK?
Onko mielestäsi ihan OK, että peruskoulun luokanopettaja on virka-aikansa ulkopuolella aktiivinen aikuisviihteen tuottaj401980- 471715