http://www.iltalehti.fi/uutiset/2012042515495237_uu.shtml
Mitä rangaistuksia tästä tulee?
Hakkarainen oikeessa.
Nimet ja kuvat esiin!
uskovainen ihminen voi tehdä tällaista?
10
134
Vastaukset 10
- kuka autttaaa
Apuaaaa Hakkarainen!!!!!!!
- teiskosta
mut noi pirulliset ilkeet ihmiset voi saada syntinsä anteeksi kun pyytää.
- Juu, ko jeesus on ta
pettu 2000 v sitten, nii kun vaa USKOO hännee, niin hänen verensä puhdistaa kaikki synnit.
Sitten voit taas jatkaa samaa. ha-ha! - apina,.m,
kaikki synnit saa anteeksi pyytämällä.
- hannnna0
lopun alkua.
- köyhä?.
Olen sitä mieltä että Teuvo on parhaita edustajia nykyään.
Köyhän ja pienen asialla. - Ja eiku!
Kyllä, kyllä!
Oikeassa olet!
Kyllä köyhänkin täytys saada
raiskata.
Kiitos Teukka! - ?
Miten Ihminen voi moista tehdä? Mikään uskovaisuus ei ole ihmisen tärkein ominaisuus.
Ja aina vain kamaluus tuntuu enemmän ja enemmän valloittavan alaa.
Alusta haisee tuomio. Kuka meistä on toistaan parempi ihminen?- meeriamanda
Poiketkaa noilla uskissivuilla vaikkapa uteliaisuudesta. Ja näillä vanhalestiksille antaa omat johtajat synnintunnustukset anteeksi... heitä ei maallinen oikeuslaitos kiinnosta.
Pelottelevat jäsenensä niin et harva uskaltaa tunnustaa tapahtumia... jopa omaan lapseensa.
Ehdottomasti pitäisi tonkia heidän seuransa munaskuita myöten. - navetan taa,,,
meeriamanda kirjoitti:
Poiketkaa noilla uskissivuilla vaikkapa uteliaisuudesta. Ja näillä vanhalestiksille antaa omat johtajat synnintunnustukset anteeksi... heitä ei maallinen oikeuslaitos kiinnosta.
Pelottelevat jäsenensä niin et harva uskaltaa tunnustaa tapahtumia... jopa omaan lapseensa.
Ehdottomasti pitäisi tonkia heidän seuransa munaskuita myöten.Johan kummia kuuluu, et ihan Jumalan tahto Maijan raiskaus, sanoo uskis poliisi.
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2012042615499590_uu.shtml
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Pyhäjärvi syvällä kusessa
Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha1421630- 1511103
Miten voi sinun
tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät70970Miksi naiset haluavat itseään vanhemman kumppanin? Vai haluavatko?
Tuolla toisessa ketjussa tuli esille tämä kysymys ja se on mielestäni hyvä kysymys. Kiitos scrg:lle tämän kysymyksen esi330934- 68753
PYHÄJÄRVEN KAUPUNKI VALTIOVARAINMINESTERIÖN ARVIOINTIMENETTELYYN..TE
...siinä se nyt on, mitä tässä enää vikistään. Uutiset Yle, 14.8. Klo 20.30, ei tunnu mukavalta.56733- 69681
- 38644
Ernest Lawson rehellisenä vaikeasta TTK-tilanteesta: "Vain harvan ja valitun henkilön tiedossa"
Tanssii Tähtien Kanssa tulee syksyn iloksi ja tiedossa on suosikkisarjan 19. kausi. Tulevalla kaudella nähdään iso uudi7611Missä vaiheessa
Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et33581