Kokemuksia ?

jussi150mm

Onkos kellään kokemuksia Sildenafil 100 mg Orion, on ainakin kuulemma halpa verrattuna noihin Cialis ja Viagra ?

14

1402

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ukko uljas

      Samanlainen toimivuus kuin viagralla, ainakin minulla.

      • siitä vaan

        Ihan toimivaa, miksi epäillä ? Aine vaikuttaa ei pakkauksessa oleva nimi.


    • paskanvitunlehmähuor

      Mulla sildenafil 50mg. Puolikaskin antaa lisää virtaa niin että naiseni kunto loppuu kesken. Ehkä johtuu siitä kun en itse laukea niin herkästi. Vie ehkä tuntoa pois mutta pääasia että nainen nauttii ja tulee tyydytetyksi.

      • vaihtoon.

        Vaihda sitten muijaa.


    • halpaapanoa

      Turha maksaa Viagrasta hirveitä hintoja, koska niissä rinnakkaislääkkeissä on samat tehoaineet.

    • Yli 50v.

      Eipä pidä paikkaansa...olen meinaan kokeillut Viagraa ja sen vastavaa rinnakkaisvalmistetta....eikä toiminut! Arvaa vaan harmittiko? Vaan paras lääke on Cialis 20mg...sen kun napaa niin toimii kolme vuorokautta! JA TÄÄ KOKEMUKSEN MUKANAAN TUOMA TIETO!! Eikä hintakaan yhtään sen enempää kuin Viagralla (50mg)

    • Itselläni myös kokemuksia Cialis 20 mg:sta, on vieläkin resepti, mutta on niin saatanan kallista, 12 tablettia yli 150 €.

      • kysyvä???

        mistähän saisi tilattua....siis paikasta joka toimittaa perille...satuin tilamaan alkuvuodesta ihan testimielessä 10 kpl cialista..tuli perille ja yllätys toimi kuin junan vessa..mutta enpä tullut ottaneeksi osoitetta ylös..nyt näitä sivuja on vähän joka lähtöön niin ei tiedä mikä on huijausta ja mikä ei...tiedän että pitäisi mennä lekurilla käymään että saisi mitä paketisssa lukee, mutta olen tyypillinen suom.mies ei anna luonto periksi ja siksi yritän välttää viimeiseen asti lekurille menoa..joo ja tiedän että saattaa tulla mitä skeidaa tahansa mutta siksi kysynkin mistä saisi toimivaa tavaraa...tai olette saaneet


      • viagra1

    • herran pieksut...

      Mikä sinussa on niin erikoislaatuista, ettet voi lekurille mennä täysin normaalissa arkipäiväisessä asiassa???
      Erektiolääkkeitä hakevat tuhannet muuten terveet suomalaiset miehet päivittäin, eikä se lääkärille ole mikään erikoistapaus vaan aivan jokapäiväinen asia.
      Jos sinulla on käsi poikki, niin etkö uskalla mennä lääkäriin? Jos sinulla on erektioongelma, niin se on lääkärille ihan normi juttu.

      Men nyt hyvä mies vaikka ihan terveyskeskuslääkärille niin saat sildenafiilireseptin ja apteekista takuutavaraa halpaan hintaan vaikka vuoden tarpeen samalla reseptillä, jonka voi uusia vuosittain..

    • /-\
    • innokas käyttäjä 82

      tilasin ite viagraa 10 taplettia ulkomailta ja oli todella edullisia maksoi vaan 60 e ja ilmaistes posti kulut ja toimii tosi hyvin enkä kadu osto päätöstäni :)

    • Anonyymi

      On parempi saada erektiolääkettä lääkärin kautta.
      Samalla tulee tehdyksi terveystarkastus ja lääkärin arvio siitä onko
      lääkkeen ottaminen riskitöntä.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      83
      5968
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      304
      4960
    3. Huono päivä

      Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja
      Ikävä
      20
      2628
    4. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      44
      2559
    5. Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta

      Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852
      Maailman menoa
      71
      1748
    6. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      99
      1624
    7. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      17
      1491
    8. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      105
      1397
    9. Olen ihmetellyt yhtä asiaa

      Eli miksi naiset ovat niin pelokkaan tai vaitonaisen oloisia minun seurassani. Se sai minut ajattelemaan, että olen epäm
      Ikävä
      133
      1363
    10. seurakunnan talouspäällikön valinta meni perseelleen

      Nyt on ihan pakko kyseenalaistaa tuo Kemijärven seurakunnan päätös talouspäälliköstä. Valitulla ei ole talouspuolen osaa
      Kemijärvi
      116
      1337
    Aihe