Nokia Lumia 900 20e/kk DNA:lla

6166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Itse en enää ostaisi kytky puhelinta, koska siihen saattaa tulla päivitykset 1-2 viikkoa myöhässä..

Äänestä
  • jos päivityksiä odottaa muutaman kuukauden, mitä 1 viikko enää merkitsee.

    Äänestä

  • Itselle on aivan sama koska kytkyt ei yleensä maksa enempää kuin ostamalla käteisellä ja ainakin Lumian voi päivittää manuaalisesti eikä ole ylivoimaista normaaliälyiselle. DNA:ta kyllä vältän kuin ruttoa :D

    Äänestä

480€ siis jos 2 vuoden soppari..
no ei ihan julmettu hinta

Äänestä
  • Sen 480e voi myös maksaa kerralla laskulla, jos ei halua kuukausittain maksella. Tällä hetkellä niin näyttäis tulevan halvemmaksikin, kuin että ostais suoraan käteisellä.
    DNA:n asiakaspalvelusta voi siis tilata puhelimen hakemisen jälkeen loppulasku.
    Kytkyliittymä on silti tietysti voimassa sen 2 vuotta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Best of CES 2012 kirjoitti:

https://kauppa.dna.fi/puhelinjaliittyma/NOKIA_LUMIA_900

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu