ois kiva tietää miks ei starttaa kun ajoin nii simahti vaan ja ei käynnisty enää
Vastaukset 1
- tietäjä92
Ja starttaamisella tarkoitat mitä? Sitä, ettei käynnistysmoottori pyöritä konetta, vai että kone pyörii muttei käynnisty? Kannattaapa itse sitä vähän katsella ennen kuin tänne tulet kyselemään. Noilla antamillasi "tiedoilla" ei kyllä tee yhtään mitään. Ongelma voi olla bensiinin loppumisen tai moottorin täydellisen kiinnileikkaamisen väliltä mikä vain.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 382231
- 56726
- 41711
Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä
Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne71532- 62502
- 42500
- 45500
T.h tuomio
Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin6487Mikko Leppilampi loi TTK:ssa ankaran tavan - Jatkaako Veronica Verho haastavaa perinnettä?
Suorien lähetysten juontaminen vaatii rautaista ammattitaitoa ja kovaa työtä. Tanssii Tähtien Kanssa -ohjelmassa on näh25487Pientä pintaremonttia
Mistä löytää kirves sähkö putkimiestä tai lasin asentajaa rässä hyrynsalmen pitäjässä, kun eiole puhelinluetteloa eikä k16484