meidän koira Elza joka on 3v ei hyväksy meidän pentua Minttua. se puree kaikkia JOPA MUA! Mun äiti kyl se ilo-mielin lopettaissen mut mummo ei halua se kiristaa.
siis daaa mikä koira!
koira/penttuhullu
2
300
Vastaukset
- Amsa
Ai se Elza puree? Jos ette saa sitä lopettamaan HETI niin se on pakko lopettaa... se on vaarallista tollasta koiraa pitää
- 14+15
Kuinka vanha se pentu oikein on? Pennut tuppaa puremaan ja se on niille ihan normaalia. Oma koira koetteli mua tosi paljon ku se oli 6kk. Hyppi vasten ja tuli "nipistelemään hampailla". Ei auttanu muu ku vaan lähtä pois ja jättää koira huomioimatta. Sitten ku se täytti 7kk ei enää tehny tätä ollenkaan. Oli sen verran menny viesti perille että se pureminen ja pomppiminen ei ollu hyväksyttävää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1851549
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2001411Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431129Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad43833- 14720
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30711Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21700- 36691
Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .20646Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617