O: Suvikummit Nokia 195/65 - 15

Renkaat

Kesärenkaat Nokian 195/65 - 15, ei vanteita, ajaa kummisuutarin mukaan vielä ainakin pitkän kesän. Autonvaihtorenkaiksikin. Hämeenkyrössä.
Hinta: 80
Yhteystiedot: Puolenpäivän jälkeen 040 731 5275

4

155

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • renkaat

      niin ja jos ajaa kilometrin vuodessa renkaat kestää vielä 10 vuotta

      • Suututtaa

        Tämä ei ole keskustelupalsta oman huumorin nostattamiseksi. Tällä palstalla ostetaan ja myydään sekä kierrätetään.

        Tämä ilmoitus on harvinaisen selväsanainen. Siitä käy selville kaikki oleellinen. Jos on epäselvää jokin ja ilmoitus kiinnostaa, niin soita lisätietoja. Jätä jeesusteleva kommentointi keskustelupalstoille.


    • Avensis 00

      Niin siis paljonkos uravyvyys on pienimmillään niissä renkaissa, kiitos :)

      J

      • Renkaat

        Tarkastin renkaat ja huomasin,että olen unohtanut, että yksi renkaista onkin Dunlop-merkkinen (Nokialainen räjähti johonkin terävään vauhdissa alle ja vanne vaurioitti kudosta). Dunlopin sain rengaskorjaamolta ja se on kahdesti katsastettu nokialaisten kanssa.

        Dunlopissa on vähän enemmän kuin kahden euron kolikon ulkokaaren kirkas osa eli noin kolme milliä. Kolmessa nokialaisessa on oma "mittari" eli näkyvissä numerot 4 ja 2. Pintaa on siis ainakin se 4 milliä. Rengasliikkeen asentaja sanoi niillä vielä ajettavan parikin kesää, en tosin enää aja renkaita "silestoneiksi".


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taas syytöntä illlllkkaa rangaistiin

      Niin se vain paha saa palkkansa ja rääsyämiselle ja räkimiselle laskettiin hinta. Ottaisi nyt tuo onneton lusikan kauni
      Haapavesi
      83
      1439
    2. Kadun transhoitoja - Suomalainen dokkari kertoo yhden ihmisen tarinan: "Miks oon ikinä..."

      Mielenkiintoinen dokkari tv:ssä. Sametti poistatti rintansa, kohtunsa ja munasarjansa ja eli vuosia miehenä. Pitkään pä
      Maailman menoa
      67
      1225
    3. Asunnottomuus lisääntyy

      Petteri Orpon hallituksen leikkaukset ihmisoikeusjärjestö Amnestyn syynissä. Jokaisella on oikeus omaan kotiin. Jopa työ
      Maailman menoa
      202
      1213
    4. Vähemmän metsien hakkuita, enemmän sähköautoja

      Siinä ilmastopaneelin neuvot tiivistettynä kuinka Suomi saavuttaa ilmastotavoitteensa. https://yle.fi/a/74-20155596 "S
      Maailman menoa
      219
      1204
    5. Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua

      Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais
      Ikävä
      12
      1049
    6. Sulle on tullut

      Viesti mesessä, tietääkseni. Olis ihan kiva saada vastauskin sulta, kaunis nainen😊 Mieheltä
      Ikävä
      104
      999
    7. Olen rakastunut sinuun mies edelleen

      Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍
      Ikävä
      134
      926
    8. Minä pyydän,

      jos yhtään minua haluat, näytä se jotenkin. Kosketa tai sano jotain joka rikkoo rajoja. Ota vaikka olematon roska hiuksi
      Ikävä
      65
      913
    9. Ihmeelliseltä pikkunaiselta....

      Jatkakaa vaikka tässä jos on jotain mitä joku haluaa että mä näen... En jaksa, eikä mua kiinnosta sitä jätti ketjua t
      Ikävä
      123
      798
    10. Oletko loukannut

      Oletko loukannut tarkoituksella kaivattuasi?
      Ikävä
      78
      783
    Aihe