kuplastoppia ilmavaivoihin?

Onko se siihen tarkoitettu?
3103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

http://www.leiras.fi/tuotteet/Itsehoito/ripuli-ja-ilmavaivat/kuplastop

"KuplaStop on hyödyllinen yhdistelmävalmiste vatsavaivojen, kuten koliikin, ilmavaivojen ja dyspepsian, hoitoon. Valmistetta voi käyttää lisäksi aina, kun ravinnon läpikulkua elimistössä on tarpeen hidastaa (esim. ripulin yhteydessä)."

Olipa vaikeaa löytää tietoa

Äänestä

Disflatyl on toiminu meillä parhaiten ja aika monella tuttavallakin... Paremmin ku Cuplaton ja huimasti paremmin ku toi Kuplastop!

Äänestä

myös ollut molemmilla lapsilla käytössä disflatyl ja toimii. Ja helpompi käyttää, kun ei tarvi antaa niin usein kuin esim. cuplatonia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rutto. kirjoitti:

Onko se siihen tarkoitettu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu