O: KOIRATARVIKKEITA SOPIVA SATSI

Sakemanni

Eli löytyy seuraavat 3 kpl 20mmx200cm talutushihnat nylonia, pistoolilukoilla (molemmissa päissä, säätörenkaat välissä). 2 taluttimista petroolinsinisiä ja yksi tummanvihreä, uudet. Täyskiristävät ketjupannat, 2 kpl 55 cm (toinen pitkälenkkinen ja toinen normaali kierre) ja 1 kpl 50 cm normaali kierteinen. 1 kpl näyttelytalutin 3mmx122cm, musta pyöreä nylon nyöri kullatulla pistoolilukolla. Joustava talutin 25mmx2,5m sekä lisäjoustokappale samalla leveydellä, kaikki BGB lukoilla.
Hinta: 40 euroa
Yhteystiedot: [email protected]

5

150

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Sakemanni

      Ja näyttäis tuolta löytyvän Springerikin eli se polkupyörään kiinnitettävä "juoksutin" systeemi. Niitä muovisia sovitinrenkaita ei kyllä saa pyörästä irti mutta kaikki muut osat löytyy. Käytetty kerran. Tälle heittäisin hintaa 25 euroa ja jos postitse niin lisäkulua tulee 7 euroa.

      • Onhan tässä mennyt aikaa mutta kiinnostaisi se springeri :)


    • Sakemanni

      Eikö kukaan tarvitse ihan käypäsiä koiratarvikkeita? Ei nyt välttämättä ole pakko ottaa koko satsia, voihan niitä jaotellakin jos ei nimenomaisesti jotain tarvitse.

      Kyselkää lisää, voi olla että jotain muutakin vielä on, ainakin löytyy TopCanisin fleecehaalari koko 55M ja tyttöväri sekä nyloninen koiran sadehaalari (punainen) joka on selänmitaltaan 65 cm. Ja vielä kaksi kappaletta teräsverkko kuonokoppia, toinen käy isohkolle koiralle esim. sakemanni ja toinen on vastaavasti kapemmalle päälle/kuonolle sekä hieman lyhyempi. Molemmat Julius K9 merkkiset. Näistäkin siis voi kysellä.

    • Sakemanni

      Ja edelleen tarvikkeeet myynnissä, kysykää ihmeessä jos jotain tiettyä juttua tarvitsette. Tuolta saattaa edelleenkin löytyä kaikenlaista tavaraa sakemannin kokoiselle koiralle.

    • _smk84-

      hei, onko sinulla vielä nuo koiran tarvikkeet?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi sä valitsit

      Juuri minut sieltä?
      Ikävä
      70
      3119
    2. Kerro nyt rehellisesti fiilikset?

      Rehellinem fiilis
      Suhteet
      61
      2477
    3. Hei........

      Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.
      Ikävä
      56
      2116
    4. Heilutetaanko peittoa hieman

      Heilutetaan peittoa vähän ;3
      Ikävä
      55
      1922
    5. Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?

      Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1
      Sinkut
      93
      1873
    6. Tilanteesi nyt?

      Kysymys otsikossa
      Suhteet
      40
      1554
    7. Kaipaan sua, Ope

      Mietin, että ajatteletko sinä minua?..
      Ikävä
      40
      1530
    8. Mä en jaksa suojella sua enää

      Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t
      Ikävä
      14
      1223
    9. EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!

      "Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p
      Maailman menoa
      139
      1148
    10. Vuodetvierii

      E siitä tulee nyt 50 vuotta oivoi
      Ähtäri
      6
      1073
    Aihe