rätkättäkää

räkää valuu radalle
5471
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tässä taas osoitus kuinka lapsellisa ihmisiä tänne keskustelu palstoille eksyy. Mitähän järkevää ja rakentavaa tässäkin oli mitä tämä arvon kirjoittaja kirjoitti??

Äänestä
  • hakeudu hoitoo kimi-ttäjä fani!
    ehkä vahva lääkitys voi sua auttaa!

    Äänestä

räksyttäjä puhuu asiaa!

Äänestä

syö nyt sitä räkääs

Äänestä
  • mun räässä o klimppejä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


räksyttäjä kirjoitti:

räkää valuu radalle

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu