Minulla olisi poismyytävänä upea erikoismuotoinen kesämökkini Saaremaalta.
Kesämökki on kaksikerroksinen puurakennus, telttamuotoinen. Äidini idea oli se. Kesämökkiini kuuluu hirsisauna, puutarha, autonkatos, pieni uima-allas saunan edessä.
Talossa on sähkö, vesi-wc, yhdistetty kaupungin viemäristöön. Matka merenrantaan on noin 10-15 min. Kesämökkimme jää erittäin hyvin hoidetun ison golfkentän läheisyyteen.
Kesämökki sijaitsee lähellä Kuressaaren kaupunkia, omakotialuetta muistuttavalla alueella. Erittäin rauhallinen ja turvallinen alue.
Kuvia ja lisätietoa:
http://hiiunadal.saartehaal.ee/index.php?content=kuulutused&kategooria=1&kid=548
Myyn kesämökkin Saaremaalta
ampietilä
4
295
Vastaukset 4
- ampietilä
Tässä on uusi linkki:
http://www.saartehaal.ee/index.php?content=kuulutused&kategooria=1&kid=16200 - ampietilä
Tulee jälleen uusi linkki mökkini sivulle:
http://www.soov.ee/saaremaa/Suvila_Kuressaare_linna_lahedal_1740725.htm - Anonyymi
On makonen villa sulla myynnillä.
- Anonyymi
Ei oo ennee myynnissä. Ostaja löyty jo 2012.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ny se loppuu ( Kuhmo)
Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.742435Parikymppinen hakkasi nelikymppisen kriittiseen tilaan
Ja ihminen jäi junan alle lautiosaaressa...paljon on taas sattunut ja tapahtunut. Ketähän nämä uhrit mahtaa olla 🤔 htt372017- 1021256
- 491022
- 94937
Kaivattusi tärkein ulkoinen tuntomerkki
Onko jokin muu kuin yleinen kuten kaunis, laiha. hyväkroppainen jne.26867- 31755
Äimän käki
Olen vähää vaille viisikymppinen mies, ja olen elellyt ilman parisuhdetta parisen vuotta. Nyt vihdoin ja viimein tuntuu,154748- 41695
Nainen, miten suhtautuisit
Jos mies ehdottaisi tapaamista? Entä siihen, jos mies kertoisi tapaamisessa tunteistaan ja haluaisi seurustella?56608