Nää on nii tunnettui juttui, mut ihasama.. Oon 14v, 169cm ja painan 60 kiloo >.< tunnen itteni normiks ja joskus paksuks. Mun läskit paikoittuu reisiin ja lantioon. Pitäskö olla painosta huolissaan? Mun painoindeksi on jtn 21eli normi mut silti. Farkut puristaa ja matalalantioisii farkkui ei voi pitää ku läskit tursuu.. että?? Mul on littee vatsa ja elän normisti
Paksuko??
Paksu(ko)
390
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Oot läski.
Hei oot melkein 170cm pitkä! Sun luut painaa ja näin! Et tod oo mitenkään paksu tai mitään!! Oot laiha! Jos itte tunnet olevas normaali,niin sitten oot! Itte sä tunnet ittes!Kukaan muu ei voi tulla sanoo sulle että oo läski tms.
ite oon 170 ja 53, 14v tyttö. painoindeksi jossai 19 kieppeillä. mullakin on reidet ja lantio nää ongelmapaikat, yritän päästä bikinikuntoon : ] mut oot normaali.