Pasi nosteessa! Viheraho NAISTEN suosikki!

Pasissa on poweria!

Totta se on! Nyt Pasi valtuustoon! Vilkaistaampa vaikka pikaista mielipidekyselyäni! 90% naisvastaajista haluaa korvata esimerkiksi sen joutavan Vesikansalaisen Kokoomusplösön Pasi Viheraholla! Pasi on arjen sankari jota miehet ihailevat ja naiset rakastavat. Pasi edustaa UUTTA vilpitöntä voimaa joka ei vaikene eikä lannistu! Pasin johdolla Hollola voi nousta ennenkokemattomaan kukoistukseen.
Viva Pasi! Viva Revolucion!

9

352

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Pasi eduskuntaan

      Pasi on todellinen kansan sankari!!!

      • Pasi-Anssi Kuivikko

        Onko myös janoisten sankari? Jos on, niin heti kannatan.


    • Vihejuures

      Viherahon videoita on tullut seurattua vimeosta.
      Sitä vaan ihmettelen, että miksi Viheraho bannattiin youtubesta, ei siellä mitään tekijän oikeuksia ollut rikkonut.
      Kattokaapa muita youtube videoita, niin siellä on vaikka kuinka paljon materiaalia, joissa on tunnettuja tuotemerkkejä, eikä niistä mitään banneja ole annettu.
      Miksi sitten tälle Viheraholle, kun ei hänen videoissa näkynyt mitään tuotemerkkejä.

      Minusta Viheraholla on hienojakin ja asiallisia videoita.
      Varsinkin nämä Rontin ulkoilutus videot on hyviä ja ne, joissa on tämä sähisevä kissa.
      Viheraho on omalla tavallaan aktiivinen, kuinka moni jaksaisia kuvata ja laittaa nettiiin videoita omasta elämästään, ei varmaan moni.
      Ajatelkaapa mitä meistä jää tänne, kun maallinen elämä päättyy, eipä juuri mitään, mutta Viherahosta jää muistoja nettiin.
      Varmaan Viherahon videoihin ja niiden tasaiseen ilmestymiseen nettiin tottuneille tulee haikea olo sen jälkeen, kun uusia videoita ei enää koskaan tule.

      Kyllä Viheaholla on järkeviä ajatuksia, varsinkin tästä kauppojen ruoan haaskauksesta, sen voi jokainen todeta Viherahon videoilta.
      Viimeisimmässä videossa näytettiin mm. lähes täysi 200 litran roskapönttö korvapuusteja ja muita syötäväksi kelpaavia pullia.
      Todella järkyttävää ruoan ja rahan haaskausta.

      • L o c h N e s s

        Tarja Halosen Ronttiako (ei valiokuntaneuvos Arajärvi, vaan kissa) toveri Viheraho ulkoilutti? Miksi Mustosen Kari ei tehnyt Rontin kuntavierailusta artikkelia?


    • aatteli vaa ilmottaa

      Jostain videosta kävi ilmi että hän on harras diabeetikko.. verensokerit oli tähtitieteellisissä lukemissa

      • Who is that man....

        Onks hää se ex-taiteilijanimeltään Jari siik.... Täällä täytyy kaikki silloin kertoa, jos valtuutetuksi halajaa.

        Ja eikös tämä henkilö ollut jo vaaleissa ja ääniä, tuliko niitä yhtään? Niin oman lisäksi.


      • czxcz
        Who is that man.... kirjoitti:

        Onks hää se ex-taiteilijanimeltään Jari siik.... Täällä täytyy kaikki silloin kertoa, jos valtuutetuksi halajaa.

        Ja eikös tämä henkilö ollut jo vaaleissa ja ääniä, tuliko niitä yhtään? Niin oman lisäksi.

        Saihan Viheraho v. 2008 kunnallisvaaleissa 34 ääntä. Ei nyt hirveän huono joihinkin muihin nhden.

        http://www.yle.fi/vaalit2008/tulospalvelu/ehdokkaat/ehdokas_kno98_ehdno124.html


      • Näsemiiiiin....

      • L o c h N e s s
        Näsemiiiiin.... kirjoitti:

        Hoono on! Ei pötki valtuustoon saati eduskuntaan - aahhhaaa. Turha kuvitella. You Tuuben pätkät pelkkää kiroilua. Mitäs se asia on. Ei niin mitään.

        Joteniin täytyy sanoa, että kansantaitelija Pasi Viherahoa pitäisi hieman sliipata kunnallisvaaleja varten.

        Missä on Piraattipuolueen puheenjohtaja? Aikooko hän rouvineen asettua ehdokkaaksi?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.

      https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.
      Maailman menoa
      90
      5479
    2. Persuja ei aluevaltuustoissa näy

      Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.
      Maailman menoa
      55
      3637
    3. Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni

      Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j
      Maailman menoa
      61
      2995
    4. Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa

      Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin
      Maailman menoa
      46
      2201
    5. Kerro kaivattusi nimi tai nimikirjaimet

      🌠 Tähdenlento! Kirjoittamalla kaivattusi nimen tai nimikirjaimet tähän, saattaa toiveesi toteutua.
      Ikävä
      61
      1976
    6. Alkuvuodesta poistuu työttömyyskorvaus kaikilta joilla on säästössä rahaa

      Tippuu korvaukselta iso määrä työttömiä.
      Maailman menoa
      296
      1866
    7. Miksi pitäisit enemmän

      Minusta kuin siitä toisesta?
      Ikävä
      47
      1616
    8. Mitä meidän välillä

      Tulee tapahtumaan vai tuleeko mitään?
      Ikävä
      96
      1511
    9. Tämmönen höpsö

      Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress
      Suhteet
      44
      1397
    10. Mikä ihme teitä savolaisia tuossa

      p*rs*reiässä niin kiinnostelee? Että siitä pitää päntönnään huutaa.
      Tuusniemi
      9
      1363
    Aihe