Perhe 2 aikuista, 14v, 16v ja 1v11kk lapset lähdössä eka kertaa reissuun. Bahia Feliz määränpää. Mitä pitäisi muistaa ottaa mukaan ainakin??? Onkos siellä millaista evästä tolle pikkuiselle? Purkkiruokaa kaupassa?
Mitä mukaan kahden viikon reissuun Kanarialle???
Pumpula
1
266
Vastaukset
Pikkuiselle löytyy kaupasta kaikkea vaipoista ja ruoista lähtien. Kun olimme helmikuun alussa Bahiassa niin tuuli oli todella haitaava tekijä. Tuulee ilmeisesti koko ajan siellä. Ottakaa illaksi lämmintä mukaan. Iltasella on mukavaa istua pienen torin ympärillä olevissa ravintoloissa. Inglesiinkään ei ole pitkä matka ja taksilla se hoituu edullisesti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?841679- 851212
- 1101113
- 66880
- 102861
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56808- 47721
- 36712
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis47661- 33643