Led-Vesiputoushana...

Jorma_Rakentaa

Huuto .netissä törmäsin tuollaiseen aika erikoisen näköinen ja siisti... Itse asiasssa todella tyylikäs :) Kun miettii mitä perus orasksen ja muut hanat/sekoittimet maksaa ja oon niin perus vehkeitä!!!!? Postikulut sisältyy myös hintaan ja toi on yritys mikä noita myy, joten takuu asiat on tätä myöten kunnossa (tiedän että huuto.net tarkistaa yrityksien tiedot). Onko kukaan ostanut tuollaista? Alla linkki myynti ilmoitukseen! :)


http://www.huuto.net/kohteet/led-vesiputoushana-uusi-postikulut-sishintaan/220176081

10

1541

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

      Tulit oikein mainostamaan ...

      • Jorma_Rakentaa

        En ymmärrä näistä, joten haluan muidenkin mielipiteitä. En ole remppaani missään mainostanut... Anteeksi että laitoin linkin... En vain viitsi myyjältä suoraa kysyy, kaikkihan aina kehuvat tavaroitaan...


    • Kenen kotiin tuo sopii? Kiva idea, mutta ei todellakaan sovi meille...

      Ja entäpä laatu? Kiva ulkonäkö ja jännä ledi eivät tee laadukasta tuotetta. Kyllä minua ainakin vituttaisi, jos parin vuoden kuluttua pitäisi sisuskaluja vaihtaa (jos edes onnistuu).

    • 12323445456

      Mistä näkyy että se on yritys, joka tilittää alvit valtiolle ja huolehtii omistajansa ja työntekijöidensä sosiaaliturvan kustantamisesta ja antaa tuotteelle takuun.

      Onko hana tyyppihyväksytty?

      • Jtknb

        Huuto.net tarkistaa avl.rekisterin... Jos alveja ei maksa putoaa rekisteristä HETI! Tässä maassa ei voi yritystä pitää maksamatta veroja!


    • valosuihku

      Ostin Led-valolla varustetun suihkunpään, oli kivan näköinen kun valo vaihtoi väriä.... kunnes lakkasi toimimasta ½v käytön jälkeen.
      Asuin alueellani on todella kalkkinen vesi joka kerääntyy tuonne suihkupäähän ja eikä vesi kiertäessään näin ollen tuota enää "virtaa" ledeille. Muutoin suihku toimii moitteettomasti mutta ilman valoja.
      Mietinpä vain kuinka kauan tuossa hanassa nuo valot palaisi tällaisen veden alueella

    • laskut liian suuret

      Kysynpä teiltä, jos vaikka tietäisitte. Millä konstilla ne ottavat viereisen tontin (asunnon) putkistosta vaikka raanaveden tai sähkön siten että vesimittari raksuttaa esim. (Kiinteistö josta otetaan vettä luvattomasti) minulle ja sama sähkömittari. Maksajana kummassakin olen minä ja laskut saattavat sen tähden nousta huomattavan suureksi, koska siinä on sekä asuntoni vesi ja sähkö ja luvattomasti otettu sähkö ja vesi. Laittavatko he vesiliitäntäkohtaan esim. haarakkeeen. Semmoista kyllä olen tavannut, että jotkut ottavat asuntoonsa sähkön asunnon ulkopuolella olevasta käytävästä. Joskus olen lukenut, että tällaista on tapahtunut isoille taloyhtiölle, joiden laskutuksesta ei vilppiä heti huomaa, ihmettelevät vain että asukkaat käyttävät liikaa vettä ja sähköä. Aika useasti heiltä tulee ukaasi asukkaille että veden ja sähkön kulutusta on pienettävä.

    • Raksa-Retu

      Kiinalaiset hanat ei toimi kauaa.

    • Anonyymi

      Toimiiko vielä?

    • Anonyymi

      Eikö näitä saa lidlistä

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa

      Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p
      Maailman menoa
      121
      8596
    2. Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa

      Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su
      Maailman menoa
      430
      7857
    3. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      10
      5438
    4. Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"

      Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite
      Maailman menoa
      82
      5089
    5. Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)

      Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill
      Ikävä
      29
      4889
    6. Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa

      Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?
      Ikävä
      237
      3407
    7. Mitä haluaisit sanoa tänään hänelle?

      Rakastamallesi ihmiselle.
      Ikävä
      125
      3124
    8. Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?

      Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os
      Tv-sarjat
      35
      3016
    9. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      85
      3009
    10. Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?

      Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps
      Tv-sarjat
      25
      2620
    Aihe