23-vuotias Joensuussa opiskelut syksyllä aloittava nuori neito etsii Joensuusta yksiötä tai kaksiota. Tai mahdollisesti vaikka kesän ajaksi huonetta (asioiden järjestelyä varten).
Tällä hetkellä asun Riihimäellä joten hivenen hankalaa hoitaa/selvitellä asioita täältä käsin.
Minusta saat hyvän, rauhallisen, luotettavan ja pitkäaikaisenkin vuokralaisen.
Ota yhteyttä minuun joko puhelimitse tai s-postilla:
0400 267 850
[email protected]
Halutaan vuokrata yksiö tai kaksio JOENSUU
asunto
2
3044
Vastaukset
- Anonyymi
Moi. Sahamyllynkatu 18 A 2 omakotitalossa vuokrattavana yksiö 26 neliöinen. Vapautui toukokuussa. Siisti ja rauhallinen sijainti hyvät bussi yhteydet keskustaan s market 5 minuutin kävelymatkan päässä. Autopaikka oven edessä oma sähkö vesi kuuluu vuokraan 420 e. Terveisin Hannu 0401566499. Ps. Olet ensimmäinen jolle tarjoan.
- Anonyymi
9 vuotta myöhemmin..ja myöhässä 👍
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ihana on nähdä edes ohimennen
Mitenköhän mies sua voisi lähestyä❤️? Oon lääpälläni suhun mutta en uskalla lähestyä vaikka vilkuilet ja huomaan että su1588625- 664754
Mies, mua jotenkin kiinnostaa
Että osaatko sä ollenkaan höllätä? Ootko aina kuin persiille ammuttu karhu. Pohtimassa muiden vikoja?1494502Aamu on aina iltaa viisaampi.
Hyvää huomenta rakas. Ajattelen sinua taas ja yritän keksiä keinoja luoksesi. Satuttaa, kun unohdan sinua joka päivä ene233982Juuri sinut kainaloon haluaisin nyt
Sydän sykkii vain sinulle Sinä olet se jota kaipaan Sinä olet se josta uneksin Jos sinun rinnallesi jäädä saan Tän koko353513Moi kuumis.
Just ajattelin sua. Oot mun rauha, turva ja lämpö. Olet monia muitakin asioita, mut noita tartten eniten. Pus.423500Saattaisimme olla yhdessä
Vaarallinen yhdistelmä. Käsitin, että meillä molemmilla on samanlaista historiaa... Siitä huolimatta haluaisin kokeilla383388- 483153
Milloin olisi sinun ja kaivattusi
Kaunein päivä? Kamalin hetki? Miksi? Kumpaa pyrit muistelemaan? Kumpi hallitsee mieltäsi?422901- 492664