vaikkapa pientä korvausta vastaan , mistä voisi kysyä ongelmistaan.Tämä palsta ei aina palvele ketään.
Löytyykö ammattilaista
22
269
Vastaukset
50€/h.
- ea69
Edullista. Eihän tuosta jää alvin ja sivukulujen jälkeen juuri mitään palkaksi tekijälle.
- kimir
Nimimerkki on kylläkin vastannut monen monta kertaa ilmaiseksi,vaikka ei ole kysyttykään että linuks ei ole käyttöjärjestelmä.
- öypen söös kuru
kimir kirjoitti:
Nimimerkki on kylläkin vastannut monen monta kertaa ilmaiseksi,vaikka ei ole kysyttykään että linuks ei ole käyttöjärjestelmä.
Nythän sitä vastausta "linuks ei ole käyttöjärjestelmä" voi vapaasti käyttää omassa liiketoiminnassaan, kunhan liittää alkuperäisen vastaajan tunnistetiedot, alkuperäisen vastauksen lähdekoodin ja tämän tekstitiedoston kolmena kappaleena aina vastauksen mukaan.
- ]91=y&C:
Näin on. Tämä palsta on vain tietokoneongelmille. Hyviä vastauksiakin saa mikäli kysymys on hyvä. Usein vain kysyjä on taitavasti salannut kaikki mahdolliset tiedot, joiden perusteella voisi lähteä ongelmaa purkamaan. Harvalla vastaajalla on toimiva kristallipallo.
- Haahaafgjcgytrd
Kyllä tämä palsta on minua palvellut jopa erinomaisesti.
- ^^'
Yksinkertaisiin, yleisiin ongelmiin täältä kyllä löytyy aina vastaus. Sitten, kun tulee syvällisempi ongelma, niin helposti jää vastauksettomaksi kysymys, tai tulee jokin ympäripyöreä vastaus, hyvä jos edes oikeaan suuntaan. Toisaalta viime aikona eräät rekisteröityneet nimimerkit ovat mielestäni osoittaneet esimerkillistä aloitteellisuutta vastaamisessa kysymyksiin, oli sitten helppo tai vaikea.
- Potti Potinkara
Onhan noita psykiatrien vastaanottoja, katso vaikka keltaisilta sivuilta.
- Taulukkolaskentaa!
!
- oonhelppo
mix dissaatte m -karia ainoita heppuja jotka osaa selittää asioita tääl palstalla t.ämmösil torvilleku mieki oon?
- hrmhb
laita postia horemheab(ät)gmailpistecom et mikä homman nimi olis ja yhteystietos.?
- -?-
hrmhb kirjoitti:
laita postia horemheab(ät)gmailpistecom et mikä homman nimi olis ja yhteystietos.?
jaa että mitä postia sinulle pitää lähettää [email protected] ?
- Anonyymi
Eikös täällä ole ne tietyt nimimerkit joilta saa aina " lähes" ammattilaisen vastauksen ilmaiseksi. ?
mm, M-kar, joku F.e derzerchinsky??? ja Va(r)punen- Pentti Nelonen
Miksi unohdit minut?
- llllllllllllllllllll
Pentti Nelonen kirjoitti:
Miksi unohdit minut?
Lällällieruu.
- ....................
Yleisin vastaus kaikkeen tuntuu olevan Ubuntu
- Itseopp ins (atk)
Ja windowsin siivoamiseen kaiken hoitava CCleaner.
- Jep jep...
Itseopp ins (atk) kirjoitti:
Ja windowsin siivoamiseen kaiken hoitava CCleaner.
Totta....
Voinhan kylla auttaa kun tarviit. Tehnyt tietokone hommii 10v. Teen parhaani mita tietotaidollani osaan. Kunhan esitat kysymyksen oikeassa muodossa voi vastaus loytyy muutamassa minuutissa. joskus menee enemman aikaa eika ole tullut vastaan konetta mita en ois osannut korjaa kunhan puhutaan Windows.
- cvb5t5
Ei tarvita kun ubuntu, ccliineri, mäcci, päivitykset kuntoon, eikä muuta, näillä kaikki pelaa.
- ihan tosi
*Halutaan ammattilainen, voin maksaakin jotain, vähän, pientä, vaikkapa.*
- LÖYTYY!!!
Auttava poika:
http://www.helpson.fi/
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1921368
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän138903- 85862
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?52761- 51758
Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t253637Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä320614Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,7595Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55589- 53584