Nuorten Offtopic-palsta

Täällä voitte keskustella aiheista joita ei välttämättä ole palstoilla !
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Suomi voitti ranskan 7-1 !!!

Äänestä
  • Voisitteko ettiä mulle ton kappaleen mitä kysyin eri topicis

    Äänestä

nomut vittu. tiättekö pojat tänää tsiigasin ikkunast naapureit ja arvatkaa mitä. huomasin et niitten on koira on vissii kuollu. nii ja sit kuule arvaa vähänkös nauroin ku tajusin et ei vittu se koira on ollu tääl meillä kolme päivää!! ::D:D:DDDD XDXDX HAHAhahahahaa!!

Äänestä

Hahahahahahaa !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Offtopiccari kirjoitti:

Täällä voitte keskustella aiheista joita ei välttämättä ole palstoilla !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu